Pascal 11199

www.pascal.ac.cy

PASCAL English School – це школа-пансіон на Кіпрі для дітей від 12 років, викладання в якій ведеться англійською мовою. Ця школа була заснована в 1988 році і акредитована Міністерством Освіти і Культури на Кіпрі. Освітня група PASCAL включає в себе дві грецькі школи (у Нікосії і Лімассолі) і три англійські школи: у Ларнаці, Лімасолі і Нікосії. Дві з них (в Нікосії і Ларнаці) акредитовані як школи, що надають навчання за програмою Міжнародного Бакалаврату (International Baccalaureate), але тільки школа в Нікосії пропонує також розміщення дітей у резиденції на кампусі. Для випускників є кілька шляхів, що ведуть до отримання одного з атестатів:

  • Apolytirion (кіпрський національний атестат)
  • Apolytirion та A levels (британський атестат)
  • Apolytirion та International Baccalaureate (міжнародний атестат).

Pascal English School в Нікосії займає 11 гектар землі, а інфраструктура включає 38 аудиторій, 4 амфітеатри, 5 комп’ютерних центрів, 2 лабораторії для занять фізикою, 2 лабораторії для занять хімією і біологією, кабінети для вивчення наук, музики, технологій, мистецтва, економіки, бібліотека, їдальня, футбольне поле, 2 баскетбольні майданчики, 2 волейбольні майданчики, басейн з підігрівом.

Вступні вимоги: іноземні діти приймаються в школу круглий рік, вступ залежить від попередніх оцінок та інтерв’ю по skype. Студентам також може бути даний тест з англійської мови або математики.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Молодша школа (Рік 1-3, вік: 12-14 років)

Діти вивчають 11 обов’язкових предметів: англійська, драма, французька, математика, історія, науки (фізика, хімія, біологія), географія, мистецтво, музика, спорт, інформатика. Також діти вивчають грецьку як другу іноземну мова або грецьку історію або релігію.

Старша школа (Рік 4-6, вік: 15-17 років)

Діти вивчають 4 основні предмети: англійська, грецька, як друга іноземна мова, інформатика та спорт. Додатково вивчається 3-6 предметів, включаючи математику, яка пропонується на різних рівнях, а також інформатику, науки, економіку, бухгалтерський облік, бізнес, історію, мистецтво, психологію, англійську літературу, французьку, німецьку мови.

На останніх двох роках, крім основної програми, діти можуть взяти програму A-level (традиційну англійську) або ж слідувати дворічною програмою IB, на якій вивчається 6 предметів з різних груп:
1 – рідна мова
2 – друга іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська)
3 – людина та суспільство (інформатика, історія, психологія, бізнес менеджмент, економіка, географія тощо)
4 – науки (хімія, фізика, біологія, оточуюче середовище)
5 – математика/інформатика
6 – мистецтво (музика, малювання, драма, фільми) или додатковий предмет з груп 2,3 або 4

Предмети розділені на 2 рівня – високий і стандартний. Діти повинні вивчати 3 предмети на високому рівні і 3 – на стандартному. Також учні пишуть твір на 4 тис. слів, вивчають курс критичного мислення «Теорія знань» і проходять програму «Творчість, дія, служіння»

Короткострокова програма

Школа надає унікальну можливість взяти участь в короткостроковій програмі, завдяки якій учень потрапить в реальну навчальну середу і проходитиме академічну програму на рівні з іншими учнями. Це дасть можливість поступово адаптуватися до нової системи освіти і оцінити свої сили. А для батьків це шанс зрозуміти – чи готовий їх дитина до самостійного життя.
Вступ на короткострокову програму можливий в будь-який час з вересня по квітень.

У вартість входить:
• Проживання в резиденції
• Трансфер до школи і назад
• 3 разове харчування
• Шкільна форма
• Підручники
• Розважальні заходи по вихідних

Позакласна діяльність та спорт

Під час шкільного року працюють клуби за інтересами: стрільба з лука, водне поло, плавання, підводне плавання, шахи, переклад, драма, спорт, інформатика, велосипедна їзда, журналістика, фотографія, мистецтво, самозахист, перша медична допомога, пожежна безпека, вітрильний спорт, захист навколишнього середовища, музика, астрономія та ін

Також школою організовуються екскурсії та освітні поїздки, участь у них – обов’язкова. Іноді організовуються поїздки за кордон, участь – за бажанням.

Особливу увагу приділяється спорту, індивідуальним і командним іграм. Доступні: футбол, баскетбол, волейбол, хендбол, біг, плавання, водне поло, аеробіка, стрільба з лука.

Проживання та харчування

На території школи знаходиться 4 резиденції: Apollo, Artemis, Demetra і Poseidon. Серед дітей організовуються ігри та змагання: шаради, настільні ігри, музичні змагання, змагання з мистецтва, боулінг та ін

Кімнати – на 1-2 людини з окремою ванною. У кожній кімнаті – стіл, доступ до Wi-Fi, супутникове телебачення, кухня, кондиціонер, фен, холодильник, телефон, гардероб, полички, балкон, стільці, столик, комод, дзеркало. На кожному поверсі – загальна зона відпочинку.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея

No images found.