Підсумки конференції ICEF Berlin 20907

Агенція Мерітен постійно бере участь у різного роду міжнародних конференціях. У цьому році Марія Трібушко, директор з продажів агенції Мерітен, відвідала одну з найбільших і значущих конференцій у сфері освіти – ICEF Berlin Workshop, яка проводилася вже в 20-тий раз. Конференція проходила в Берліні в готелі InterContinental Berlin з 1 по 3 листопада 2015 року. У конференції брали участь освітні установи та організації, професіонали програми Work and Travel та кращі агенції з усього світу.

Марія Трібушко провела більше 25 зустрічей з уже існуючими партнерами й уклала нові партнерські договори з навчальними установами в США, Великобританії, Канаді, Ірландії та Німеччини.

Новими партнерами агенції Мерітен стали:

University of the Arts, Великобританія (представник Ms Dani Salvadori) – лідер серед навчальних закладів Європи з надання освітніх програм у сфері мистецтва та дизайну, складається з 6 відомих у всьому світі коледжів: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins College of Art and Design, Chelsea College of Art and Design, London College of Communication, London College of Fashion, Wimbledon College of Art. Навчальний заклад пропонує різні програми для дорослих з мистецтва та дизайну (англійська + дизайн, мода, образотворче мистецтво, журналістика і т.д.).

University of the Arts

The Windsor School, США (представник Mr James DeFeo) – приватна школа, заснована в 1969 році і розташована в м. Нью-Йорк. Школа вперше за свою історію існування пропонує стипендії у розмірі 10000 доларів для обдарованих студентів.

Windsor School

CCLS Miami Cultural Centre for Language Studies, США (представник Mr Luiz Goncalves) – мовний центр, заснований в 1993 році. CCLS розташований недалеко від ділового центру Майямі. Школа пропонує свою унікальну методологію вивчення мови. Мінімальна тривалість курсу – 4 тижні, доступні програми для дорослих від 17-ти років.

CCLS

Whitgift School, Великобританія (представник Mr Karl Gross) – приватна школа, заснована в 1600 році, розташована в південному Лондоні (20 хв від аеропорту Хітроу). Школа розпорядженні територію паркового типу в 45 акрів зі своїм міні-зоопарком. Починаючи з 2015 року школа також пропонує літній табір для хлопчиків і дівчаток у віці 11-17 років. Всі кімнати зі зручностями.

Whitgift School

AHLI (American Home Life International), США (представник Mr Keith Mayer) – це організація, яка пропонує програми з розміщенням у приймаючих сім’ях на Західному і Східному узбережжі Америки з 1991 року (приватні школи, ком’юніті коледжі, групові курси, літні табори).

AHLI

Moorland Hall, Великобританія (представник Mr Jo Farrington) – це невеликий мовний центр, розташований в графстві Девон. Тут панує сімейна атмосфера. Центр організовує літні курси для діток від 9-ти років. Тут чекають відкритих, активних і позитивних студентів!

Moorland Hall

James-Lee Consultancy, Великобританія (представник Ms Irene Lee) – це освітня консалтингова компанія, яка є акредитованою компанією з надання опікунських послуг для іноземних студентів. Крім того організація сприяє зі вступом в приватні школи, коледжі та університети Великобританії, допомагає в пошуку проживання для студентів. Але головне – організація пропонує унікальну програму підготовки для вступу до Оксбридж (університети Оксфорд і Кембридж) або Золотий Трикутник (Оксфордський університет, Кембриджський університет та університети Лондона: Королівський коледж Лондона, Лондонська школа економіки та політичних наук, Університетський коледж Лондона і Імперський коледж Лондона).

James-Lee Consultancy

Foxcroft Academy, США (представник Mr Chris McGary) – незалежна середня школа, заснована в 1823 році і розташована в Довер-Фокскрофт, штат Мен. Приймає іноземних студентів в 9-12 класи. Також пропонує 3-тижневий літній курс.

Foxcroft Academy

MLA Move Language Ahead, США і Великобританія (представник Mr Karson Langenfelder) – мовний центр, заснований в 1976 році, який пропонує мовні курси на базі університетських кампусів в США і Великобританії для дітей і студентів 11-20 років з проживанням в резиденціях і сім’ях.

MLA

Boston School of Modern Languages, США (представник Ms Sandra Vasquez) – це перша і найбільш популярна мовна школа англійської мови в США, заснована в 1925 році в Бостоні. Крім мовних курсів для дітей і дорослих пропонує програму підготовки для вступу в середню школу, коледж чи університет США. Є офіційним центром здачі iBT TOEFL.

Boston School of Modern Languages

Speak Up London, Великобританія (представник Mr Farhan Quraishi) – мовна школа, яка розташована на найбільш відомій вулиці Лондона – Оксфорд стріт. Пропонує мовні курси для дорослих і безкоштовний розмовний клуб щодня!

Speak Up London

Goethe-Instituts in Germany, Німеччина (представник Mr Philip Muller) – мовний центр, заснований більше 60 років тому і 12 шкіл якого розташовані по всій Німеччині: Берлін, Бонн, Бремен, Дрезден, Дюссельдорф, Франкфурт, Фрайбург, Геттінген, Гамбург, Мангейм-Гейдельберг, Мюнхен, Штутгарт. Пропонує курси для дітей і дорослих.

Goethe-Instituts

New European College GmbH, Німеччина (представник Ms Yana Immis) – міжнародна бізнес школа, розташована в Мюнхені. Студенти бізнес школи отримують диплом приватного університету №1 в Німеччині IUBN – Міжнародного університету Бад Хоннеф.

TLA The Language Academy, США (представник Mr Brian Mauk) – мовний центр, розташований у Форт-Лодердейл, Флорида. Пропонує курси для дітей (Форт-Лодердейл і Майямі) і дорослих. Є офіційним центром здачі iBT TOEFL.

TLA

Centre of English Studies (CES), Ірландія і Великобританія (представник Ms Erandhi Murphy) – це одна з лідируючих мовних шкіл Великобританії та Ірландії. CES має 7 центрів: Дублін, Лондон, Оксфорд, Единбург, Лідс, Уертінзі, Харрогейт, три з них є офіційними центрами здачі IELTS – Дублін, Лідс, Харрогейт. Пропонує курси для дітей і дорослих.

Centre of English Studies

Oscars International, Ірландія і Великобританія (представник Ms Ria Beeson) – мовний центр, який пропонує курси та літні табори для дітей в Лондоні, Нортгемптоні, Единбурзі та Оксфорді (тільки літній табір).

Oscars International

Maine Central Institute, США (представник Mr Clint Williams) – незалежна старша школа (9-12 класи), заснована в 1866 році.

Maine Central Institute


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук