Pierce College 26999

www.pierce.ctc.edu

Pierce College був заснований в 1967 році і знаходиться в штаті Вашингтон в 45 хвилинах від Сіетла. Він займає 2 кампуси: один в Лейквуді і другий в Пуйаллап, які розташовані в 27 кілометрах один від одного (доїхати з одного кампусу в інший можна за 30 хвилин). Всього в цьому коледжі навчається близько 10 тис. студентів. Коледж входить в список 10% кращих муніципальних американських коледжів з дворічною програмою навчання. Згідно з даними CNNMoney.com, Pierce College вважається кращим коледжем в штаті Вашингтон за статистикою переходу в університети США. Міжнародний аеропорт (Seattle-Tacoma International Airport) знаходиться в 50 кілометрах від кампусу, а це – 1 година їзди.

Основні спеціальності – це гуманітарні науки, мови, математика і точні науки, бізнес, комунікації, освіта, інженерна справа.

Для студентів доступні такі види спорту, як баскетбол, футбол, бейсбол, софтбол, волейбол.

Студенти можуть закінчити в коледжі перші два роки бакалаврату і отримати ступінь Associated Degree, а потім вступати до університету.

Спеціально для тих, хто замислюється про продовження освіти в кращих університетах США, розроблена програма «American Honors». У коледжа є договори з більш, ніж 70 університетами по всій території США, які визнають Associate Degree Pierce College. Це означає, що після 2 років навчання в коледжі, студент може перейти відразу на третій курс університету і, закінчивши навчання ще 2 роки, отримає ступінь бакалавра. При вступі в партнерські університети студенти отримують додаткові переваги: ​​більш низькі вступні вимоги (GPA), відсутність реєстраційних внесків, стипендії. При цьому в коледжі є команда консультантів (Honors advisors), які працюють зі студентами протягом всіх 2 років навчання і допомагають з вибором програми і подальшим вступом на 3 курс університету.

Можливі програми

American Honors

Тривалість – 2 роки

Ця програма спеціально розроблена для студентів з сильними академічними знаннями і високим рівнем англійської мови, які після закінчення Community College планують подальше навчання в рейтинговому університеті з 3 курсу.

Результати вступу дуже хороші: 100% випускників вступають до університету на 3 курс, при цьому 86% – в топ-100, 57% – в топ-50 рейтингу US News & World Report !!!

American Honors включає в себе вивчення близько 50% предметів на підвищеному рівні, що дає додаткову перевагу при переході до університету. Програма розроблена таким чином, що 70% предметів є обов’язковими, а 30% – залишаються на вибір студента.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 71, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Високий середній бал атестату (GPA 3.25, орієнтовно оцінки не нижче 9 балів)
 • Мотиваційний лист

Americans Honors High School Completion Program

Тривалість – 2,5 – 3 роки

Ця програма дозволяє студентам поєднувати шкільну програму старших класів з програмою коледжу. Таким чином, за 3 роки можна отримати американський атестат про повну загальну середню освіту та ступінь асоціата (Associate Degree), після чого перейти на 3 курс університету.

При цьому варто враховувати, що під час навчання в коледжі на даній програмі, студентам необхідно буде здати тест SAT, а до 17 років проживання пропонується тільки в родині.

Вступні вимоги:

 • Високий рівень володіння англійською мовою (мінімум IELTS 6.0 / TOEFL 71, дозволяється також пройти внутрішній тест коледжу)
 • Високий середній бал атестату (GPA 3.25, орієнтовно оцінки не нижче 9 балів)
 • Мінімум 16 років на момент початку навчання

Проживання та харчування

Резиденція знаходиться на кампусі, всім студентам доступний Wi-Fi. У кожній кімнаті є двоспальне ліжко, шафа, міні-холодильник, стіл і стілець. Доступно одномісне, двомісне або тримісне проживання.

У резиденції також є кухня (з шафками для зберігання їжі), кімнати для занять, пральня.

Доступно також проживання в сім’ї. Сім’ї зазвичай проживають на відстані до 35 хвилин їзди на громадському транспорті. Харчування – повний пансіон або без харчування.

Даний тип житла обов’язковий для студентів до 18 років.

Вартість навчання на 2017 рік

 • Навчання: 12995 доларів в рік
 • Медична страховка: 810 доларів в рік
 • Книжки: 750 доларів в рік
 • Проживання та харчування: 5400 доларів в рік
 • Додаткові витрати на проживання: 921 долар на рік

Всього: 20876 доларів в рік включаючи всі витрати

Додатково сплачується

 • Авіапереліт
 • Візові збори
 • Послуги освітньої агенції Мерітен


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея