Queen Ethelburga’s College 3025

www.queenethelburgas.edu

Queen Ethelburga’s College – це рейтингова приватна школа пансіон для хлопців та дівчат, яка має прекрасні умови проживання, що досить рідко зустрічається серед традиційних британських шкіл. Міжнародних студентів вона приймає з 5 років. Школа розташована недалеко від Йорка. Найближчий аеропорт – Манчестер (90 хвилин їзди від школи). Поїздка потягом до Лондона займе приблизно 2 години. Загальна площа – близько 40 га. Процент російськомовних студентів – близько 12%. Приблизно 65  мільйонів фунтів інвестовано в покращення інфраструктури школи, а це – обладнані навчальні класи, наукові лабораторії, бібліотека, комп’ютерний та медичний центр, центр мистецтв, класи музики та дизайну, спортзал, басейн, хамам та сауна, театр, тренажерний зал, студії звукозапису, ігрові площадки, поля для регбі, крикету, хокею, нетболу, футболу, центр кінного спорту (котрий включає в себе конюшню, кінну арену, а також обладнану територію для занять верховою їздою), новий розважальний центр (де є картинг, 3D кінотеатр, полоса перешкод, стінка для скалолазання).

Школа складається з підготовчої школи (1-5 клас), середньої школи (6-9 клас), старшої школи (10-13 клас) та факультету (10-13 клас)

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Середня школа (6-9 клас)

В 6 класі заняття проводить ще один вчитель, окремі вчителі будуть тільки по французькій мові, музиці, фізкультурі, мистецтву та дизайну. В 7 класі діти розділяються на групи по рівню знань з англійської, математики та наук. В  8-9 класі всі предмети проводять різні вчителі.

Старша школа та Факультет (10-13 клас)

Школа пропонує програми GCSE, iGCSE, A-level, BTEC

На A-level можливе вивчення англійської, хімії, біології, фізики, бізнесу, французької, німецької, іспанської мов, дизайну, англійської літератури, фотографії, мистецтва, інформатики, історії, математики, психології, соціології, економіки, географії, бухгалтерського обліку.

Спорт

В школі існують різноманітні гуртки за інтересами: живопис, скульптура, архітектура, фотографія, комп’ютери, хор, гра на музичних інструментах, драма, кулінарія тощо.

Спорт – плавання, атлетика, гімнастика, футбол, баскетбол, регбі, крикет, скалолазання, кінний спорт тощо.
Є можливість професійно займатися регбі та баскетболом.

Проживання та харчування

Умови проживання в школі вважаються одними з кращих у Великобританії. В школі є декілька резиденцій, хлопчики та дівчата проживають окремо по 2-3 чоловіки в кімнаті. Старшокласників зазвичай розміщують по 1-2 чоловіки, молодших дітей – по 3-4 чолівіки. В багатьох кімнатах є окремий душ та туалет.  В кожній резиденції є пральні, кімнати відпочинку з телевізором, невеличкі кухні, посудомийні машини.

Харчування – повний пансіон в шкільній їдальні.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея