Royal Hospital School 6841

www.royalhospitalschool.org

Школа Royal Hospital School (засн. у 1712 році) є провідною школою-пансіоном спільного навчання в Східній Англії (East Anglia), спочатку заснована для підготовки хлопчиків для служби в Королівському флоті Великобританії. Школа знаходиться на березі річки Стор у селищі Холбрук, графство Саффолк, в декількох милях на південь від Іпсвіча, куди її перенесли у 1933 році з Гринвіча, Лондон.

У школі Royal Hospital School навчається близько 700 дітей (з них 12% іноземці) у віці 11-18 років, 500 з яких – на повному пансіоні. Співвідношення викладачів і студентів 1:8. У класах зазвичай навчається 18-20 чоловік. У школі працює близько 92 викладачів, середній вік яких 40 років.

Школа знаходиться під патронажем Королівської сім’ї, академічні стандарти Royal Hospital високі. 90% її випускників вступають до вищих навчальних закладів, включаючи Оксфорд, Кембридж, Брістоль, Дарем, Единбург та ін У школі відсутні exeats, що є перевагою.

Відстань: від Лондона – 2 години, аеропорту Гатвік – 62 км, Хітроу – 173 км

Інфраструктура: загальна територія Royal Hospital School становить 200 акрів, з них кампус площею 80 га включає класи, оснащені за останнім словом техніки, наукові лабораторії, технологічний і міжнародний центр, бібліотеку, центр мистецтв, концертний зал на 200 місць, комп’ютерний зал з доступом в інтернет; спортивний комплекс площею 40 га включає стадіон, 96 акрів ігрових полів, включаючи тенісний корт, поле для гри в гольф і сквош, критий басейн, тенісні корти, фітнес-центр.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Структура школи:

  • Lower School – Year 7 (11+ років), Year 8 (12+ років)
  • Middle School – Year 9, Pre-GCSE Foundation (13+ років), Year 10, GCSE Year 1 (14 + років), Year 11, GCSE Year 2 (15+ років)
  • Sixth Form – Year 12 (16+ років), Year 13 (17+ років)

Молодша школа (Lower School)

Предмети: англійська мова, математика, природничі науки (фізика, хімія і біологія), сучасні іноземні мови (французька, іспанська та німецька), латинська, географія, історія, технології, мистецтво, музика, IT і релігієзнавство.

Усі учні займаються фізкультурою, плаванням, у всіх є можливість спробувати себе у вітрильному спорті.

Старша школа (Middle School)

Програми – Pre-GCSE (Year 9) і GCSE (Year 10-11)

Основні предмети: англійська мова та література, математика, сучасна іноземна мова (французька, німецька або іспанська), фізика, хімія, біологія (або у вигляді трьох окремих наук або як один предмет).
Додаткові предмети: історія, географія, латинь, фізичне виховання, медіа, релігієзнавство, мистецтво, музика, технології та бізнес.

Коледж для старшокласників (Sixth Form)

Програма – A-level (Year 12-13)

Предмети: математика, англійська мова, англійська література, біологія, хімія, фізика, IT, фізичне виховання, історія, історія мистецтв, релігієзнавство, психологія, кіноведення, географія, мистецтво, латинь, сучасні мови (німецька, французька, іспанська), психологія, музика, драма і театрознавство, бізнес, текстильний дизайн, технології, політика.

Спорт, розваги та клубні заняття

Спорт: вітрильний спорт (у школи є свій флот з шлюпок і човнів), теніс, волейбол, баскетбол, бадмінтон, футбол, плавання, фітнес, регбі, крикет, хокей, верхова їзда, скелелазіння, водні види спорту.

Розваги і клуби: основним напрямком розвитку талантів в Royal Hospital School є заняття музикою і спортом. У розвиток музичної інфраструктури школи нещодавно було вкладено 3,6 млн. ф.ст. Також при школі є різні гуртки за інтересами (йога, ювелірне мистецтво, танці, курси з дизайну, різьби по дереву, гончарство, курси моди, фотографії). У школу часто приїжджають знамениті викладачі з лекціями, є свій клуб дебатів, літературне та медичне суспільства, при школі постійно організовується програма симуляції діяльності ООН і міжнародні конференції.

Проживання та харчування

Розміщення в одній з 11 резиденцій, в кожній кімнаті душ і туалет. У деяких резиденціях проживають тільки хлопчики або тільки дівчатка, також є 2 резиденції спільного проживання. Кожна резиденція вміщує до 60 дітей. Учні до 13 років проживають у кімнатах по 4 людини. Діти старшого віку розміщуються в одно-і двомісних кімнатах. Резиденції також поділяються за віковими критеріями: 11-13 і 13-17 років.

У кожному будинку є зручності, які зазвичай включають в себе кімнати відпочинку, комп’ютери, настільний теніс, більярд, телевізори, відео-і DVD-програвачі та бібліотеку. Крім того, учні користуються у вільний час тренажерним залом, тенісними кортами і басейном.

Харчування – триразове. При необхідності учні можуть користуватися кухнею та готувати їжу самостійно.

Вимоги для вступу

• тестування з англійської мови, математики, логіки
• характеристики від учителів
• виписка оцінок за останні 2 роки навчання
• інтерв’ю з директором школи безпосередньо в школі (строго рекомендується)


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея