Rydal Penrhos School 1929

www.rydalpenrhos.com

Приватна школа Rydal Pernhos School була заснована 1885 року та розташована в містечку Колвін Бей в Північному Уельсі, звідки до Манчестера всего півтори години.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Старша школа (11-18 років)

Пропонуються традиційні для англійської школи програми GCSE, A-level, IB, а також проміжна програма підготовки для міжнародних студентів pre-Sixth.

Доступні предмети – біологія, хімія, фізика, латинська мова та література (з 9 класу), технологія дизайну, драма, економіка, бізнес, англійська мова,  англійська мова як іноземна, географія, історія, інформаційні технології, математика, французька мова, німецька, іспанська (для IB), музика, релігієзнавство, мистецтво та текстиль,  фізкультура,  уельська мова.

Спорт

Школа пропонує традиційні види спорту, такі як регбі, хокей, крикет, нетбол та теніс. Також на території є басейн, площадки для гри в сквош та бадмінтон, фітнес центр.  Недалеко знаходиться бігова доріжка. З  7 класу діти мають можливість навчатися ходьбі під парусом, так як школа має для цього свій акредитований центр. Також недалеко від школи знаходиться гірськолижний схил, що дозволяє дітям навчатися кататися на лижах.

Існує багато кружків – з мистецтва, шахів, садівництва, фотографії, в’язання.  Студенти також мають можливість займатися біогеографією, скалолазанням, вело їздою,сплавом на каное, каякінгом, музикою, драмою та танцями.

Школа має свою студію мистецтв з майстернями для роботи з деревом, металом та пластиком, студію кераміки, графічного дизайну та фотографії, драматичну студію та оснащений музичний центр.

Проживання та харчування

Всього в школі 5 резиденцій. Старшокласники проживають в дво- чи одномісних кімнатах, діти молодшого віку розміщуються в спальнях до 4 чоловік. Хлопчики та дівчатка – окремо.
Харчування – повний пансіон, організовується в шкільних їдальнях.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея