Schiller International University 4154

www.schiller.edu

Schiller International University (SIU) – це американський університет, який має кампуси в США, Німеччині, Франції та Іспанії. Навчання проходить англійською мовою. Заснований університет був 1964 році професором Гарвардського університету Вальтером Лейбрехтом.

Інфраструктура: сучасні аудиторії, комп’ютерні лабораторії, бібліотека, зони відпочинку для студентів, бездротовий інтернет у всіх корпусах університету.

У Німеччині кампус Schiller International University знаходиться в місті Гейдельберзі в новому сучасному районі Bahnstadt. З Франкфурта в Гейдельберг ходить швидкісний поїзд, а від кампуса університету до історичного центру міста можна дістатися автобусом за 10 хвилин.

Schiller International University має акредитацію в Accrediting Council for Independent Colleges and Schools. По закінченню університету студенти отримують 2 дипломи: один американського зразка від Schiller International University (SIU) і другий англійського зразка від the University of Roehampton (UoR) in London. Однак для отримання англійської диплома необхідно також написати дипломну роботу.

Також всі програми в Гейдельберзі в 2016 році були акредитовані організацій EVALAG. EVALAG є однією з дванадцяти організацій, уповноважених Німецькою Акредитаційною Радою (German Accrediting Council) видавати сертифікати акредитації. Сертифікат про акредитацію засвідчує, що Schiller International University відповідає основним вимогам до якості програм бакалаврату та магістратури у вищому навчальному закладі Німеччини.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Університет пропонує наступні програми навчання:

Бакалаврат:

 • Міжнародний бізнес
 • Міжнародні відносини та дипломатія
 • Міжнародна економіка
 • Міжнародний готельний та туристичний менеджмент

Магістратура:

 • Ділове адміністрування (MBA):
  MBA in International Business
  MBA in Management of Information Technology
  MBA in International Hospitality and Tourism Management
 • Міжнародні відносини та дипломатія
 • Міжнародний менеджмент

Тривалість навчання на бакалавраті – орієнтовно 3-4 роки (10 семестрів).

Щоб отримати диплом бакалавра необхідно вивчити 40 курсів за 10 семестрів. Кожен семестр триває 4 місяці і включає 4 курси. Як правило, студенти проходять 2,5 семестри на рік і вивчають 10 курсів з перервою в 1 місяць між семестрами. Заняття проходять з понеділка по четвер з проміжним іспитом посередині і фінальним екзаменом в кінці місяця. З 2 семестру студенти можуть брати більше курсів за місяць, але тільки якщо показують хороші результати по іспитам.

Тривалість навчання на магістратурі – орієнтовно 3-4 семестри (1,5-2 роки).

Щоб отримати диплом магістра необхідно вивчити 12-15 курсів в залежності від спеціальності.

Проживання та харчування

Для іноземних студентів університет надає резиденції (кімната на 1-2 людини) або допомогу в пошуку оренди квартири або апартаментів.

Вступні вимоги

 • Середня/вища освіта
 • Високий рівень знань англійської мови ( TOEFL 61, IELTS 5.5)
 • Резюме
 • Мотиваційний лист
 • Рекомендаційний лист


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея