Спрощення процедури отримання візи до Австралії 6760

 

З 22 липня 2013 року громадяни Білорусі, Казахстану, Молдови та України мають право подавати заяви на отримання Гостьової візи (підклас 600) через інтернет. Посольство Австралії в Росії (в Україні немає посольства цієї країни) також продовжить приймати заяви на туристичні візи в звичайному режимі.

 

Гостьова Віза (підклас 600) включає 2 напрямки:

  • Туристична –  призначена для бажаючих відвідати Австралію з метою відпустки, відпочинку або візиту до сім’ї і друзів, також може використовуватися для навчання в Австралії, строком до 3 місяців.
  • Ділова поїздка – для ділових поїздок до Австралії (відвідування конференцій, проведення переговорів і бізнес зустрічей), що виключають виконання будь-яких робіт і послуг австралійським організаціям, а також продажу товарів/послуг.

Крім того посольство Австралії в Москві більше не вносить візові наклейки (стікери) в паспорти при позитивному рішенні заяви на візу в більшості випадків. Тому при подачі заяви на візу більше не потрібно надавати оригінали паспортів до Посольства Австралії. Замість оригіналів паспортів заявникам необхідно надати чітку фотокопію сторінки з персональними даними закордонного паспорту.

Повідомленням про видачу візи (visa grant notice) відправляється заявнику, довіреній особі або агенту рекомендованою поштою або електронною поштою. У листі вказується тип, терміни дії та умови візи. Рекомендується роздрукувати цей лист і разом з закордонним паспортом надати при перетині державного кордону Австралії.

Всі заявники на австралійську візу повинні відповідати Австралійським медичним вимогам.
Всі особи, які подали заяву на Студентську візу, повинні пройти обов’язкове медичне обстеження.
Заявникам на Гостьову Візу (підклас 600) може знадобитися пройти медичне та/або рентгенологічне обстеження в таких випадках:
• Якщо подається заява на отримання візи, яка передбачає перебування в Австралії більше трьох місяців;
• Якщо передбачається відвідування лікарні чи іншого медичного закладу (включаючи будинки престарілих);
• Якщо передбачається відвідування занять або семінарів протягом дванадцяти і більше тижнів;
• Якщо є підстави вважати, що заявник може не відповідати медичним вимогам.

Стандартний термін розгляду туристичної (гостьової) візи – 4 тижні.

З усіх питань щодо процедури отримання австралійської візи, звертайтеся в наше агентство за телефоном +38 044 384 18 43 або електронною поштою info@meriten.com.ua. Ви також можете залишити заявку >>   у нас на сайті. Наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам підготувати пакет документів, заповнити онлайн анкету, сплатити візовий збір і відправитися у закордонну поїздку.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук