St George’s School 4176

www.stgeorgesschool.com

St. George’s British International School була заснована англійської сім’єю в Кельні в 1985 році. Також центри школи є і в інших містах – в Дуйсбурзі-Дюссельдорфі з 2002 року і в Мюнхені з 2013 року. Школа приймає дітей від 2 до 18 років (з проживанням в резиденції – 14-18 років, тільки Кельн), а загальна кількість учнів – близько 1700 у всіх трьох центрах. 45% учнів – німці, решта – міжнародні студенти з 60 різних країн. Розмір класів – не більше 20 осіб. Співвідношення учнів і вчителів – 7 до 1, що дозволяє приділяти особливу увагу індивідуальним потребам кожного учня. Для іноземних студентів надається додаткова підтримка з англійської мови. Німецька мова викладається як перша іноземна мова, рідна, друга іноземна або на початковому рівнях. Всі учні додатково вивчають французьку або іспанську мови як третю іноземну мову. Після занять пропонуються різні шкільні клуби. Під час навчального року діти зобов’язані носити шкільну форму. Для зручності батьків звіти про успішність видаються двічі на рік.

Програми навчання: IB.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Програми

Pre-Nursery and Nursery (2 – 4 роки)

Діти навчаються в невеличких групах в ігровій формі, на 10 студентів – 1 співробітник школи. Викладається також німецька мова, як іноземна.

Early Years (4 – 7 років)

Діти вивчають науки, географію, історію, музику, мистецтво, німецьку мову, як іноземну, займаються спортом, приймають участь в театральних постановках.

Lower School (7 – 11 років)

На цьому етапі дітей навчають максимально розкрити свої сильні сторони. Окрім стандартних основних предметів, діти займаються музикою, танцями, співають в хорі. Після занять студенти приймають участь в різних гуртках, займаються спортом, мистецтвом, грають в шахи, організовуються поїздки в музеї та театри.

Middle School 7-9 клас (11 – 14 років)

Навчання проводиться в невеличких групах, раз на місяць батьки отримують звіт про успішність дитини.

Доступні наступні предмети – англійська мова та література, драма, математика, фізика, хімія, біологія, історія, географія, французька, німецька мови, спорт, музика, інформатика, мистецтво.

Після занять діти займаються футболом, крикетом, баскетболом, драмою, музикою та виконують домашнє завдання.

Upper School 10-13 клас (14 – 18 років)

Дворічна програма I/GCSE
Студенти мають вивчати англійську, математику, науку, 1 іноземну мову та один гуманітарний предмет.
Доступні наступні предмети – англійська мова та література, математика, фізика, хімія, біологія, історія, географія, французька, іспанська, німецька мови, музика, інформатика, мистецтво.

Дворічна програма IB

IB – студенти вивчають 6 предметів, 3 на стандартному рівні та3 на підвищеному, також в програму включені обов’язкові компоненти – TOK (Theory of Knowledge), CAS (Creativity, Action, Service) та написання есе на 4000 слів. Студенти мають отримати більше 24 балів, щоб отримати сертифікат про середню освіту.

Предмети – англійська, німецька, іспанська, французька мови, історія, географія, економіка, фізика, хімія, біологія, математика, мистецтво.

Спорт

Школа пропонує декілька видів спорту – хокей, бадмінтон, футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, фітнес, біг, регбі, крикет.

Проживання та харчування

Проживання пропонується в центрі в Кельні в одній з 4 резиденцій з 14 років. Молодші школярі проживають по 3 чоловіки в кімнаті, старші – по 2. Кімнати – з окремою ванною. В кожному будиночку є свій куратор, який слідкує за дітьми та порядком. Всього на пансіоні проживає приблизно 60 студентів.

Харчування – повний пансіон в шкільній їдальні.


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея

No images found.