Увага! Конкурс!!! 26401

 

Увага! Освітня агенція Мерітен спільно з Kings Education оголошують конкурс!!!

Переможець конкурсу отримає 2 тижні безкоштовного навчання англійській мові в школі Kings Brighton або Kings New York на вибір!

Для участі в конкурсі необхідно виконати всього 3 завдання:

 1. «Лайкніть» сторінку освітньої агенції Like «Meriten – где учиться за рубежом» (поставте відмітку «Подобається») у фейсбук
 2. Поділіться з друзями новиною про цю акцію, натиснувши на кнопку «Поділитися» та розмістивши цей пост у себе на сторінці
 3. Напишіть короткий мотиваційний лист (не більше 500 слів) про те, в якому саме місті (Брайтоні чи Нью-Йорку) Ви б хотіли навчатися та чому, та відправте на наш email: info@meriten.com.ua до 1 травня 2017 року. Не забудьте вказати своє повне ім’я та контактний номер телефону!

Результати конкурсу будуть оголошені 10 травня після 16:00.

Умови та правила участі в конкурсі:

 1. Учасник має бути старше 16 років.
 2. Інтенсивність програми – 15 годин англійської на тиждень. Звичайна вартість двотижневої програми: 688 доларів у Нью-Йорку та 544 фунтів стерлінгів у Брайтоні.
 3. Дати навчання переможець може обрати самостійно, однак курс можна пройти тільки в 2017 році. Початок навчання – понеділок, день заїзду – неділя, день від’їзду – субота.
 4. Переможцю надається 2 тижні безкоштовного навчання в школі Kings Brighton або Kings New York на вибір, а також сертифікат на безкоштовний супровід по організації поїздки від агенції Мерітен. Однак, переможець самостійно оплачує супутні витрати: авіапереліт, візовий збір в посольстві, проживання, харчування, трансфер, медичну страховку, екскурсії, кишенькові витрати під час навчання.
 5. Переможець повинен отримати візу для участі у програмі. Список необхідних документів знаходиться нижче. Термін розгляду для Великобританії – від 3 тижнів, для США – від 1 тижня. У разі відмови у візі вартість призу не компенсується.
 6. Увага! Переможець зобов’язаний отримати візу і відправити її копію в школу за 4 тижні до бажаної дати заїзду!
 7. Приз не можна передавати іншим особам, а в разі відмови від поїздки, його вартість не компенсується. Якщо дати навчання припадають на святкові дні (29 травня, 28 серпня, 18 грудня-31 грудня), то заняття в школі проводитися не будуть. Компенсація за такі дні також неможлива.
 8. Переможець повинен дотримуватися дисциплінарних правил під час навчання, а також не порушувати законодавство країни, в якій навчатиметься. При порушенні, школа має право відрахувати студента з програми без компенсації збитків.

Варіанти житла і приблизні витрати під час поїздки:

Kings Brighton

 1. Проживання на вибір (наявність опції на обрані дати потрібно уточнювати!):
  • Сім’я, одномісна кімната, напівпансіон – 330 фунтів стерлінгів, однак під час літнього сезону з 11 червня по 6 серпня вартість становить 370 фунтів стерлінгів
  • Сім’я, двомісна кімната, напівпансіон – 280 фунтів стерлінгів, однак під час літнього сезону з 11 червня по 6 серпня вартість становить 330 фунтів стерлінгів
  • Резиденція, одномісна кімната, особиста ванна, тільки сніданок – 550 фунтів стерлінгів. Також студент оплачує депозит на випадок нанесення збитків – 250 фунтів стерлінгів, який повертається вкінці поїздки, якщо збиток кімнаті не було завдано
  • Резиденція, одномісна кімната, особиста ванна, напівпансіон – 660 фунтів стерлінгів. Також студент оплачує депозит на випадок нанесення збитків – 250 фунтів стерлінгів, який повертається вкінці поїздки, якщо збиток кімнаті не було завдано
 2. Авіапереліт – вартість залежить від обраних дат поїздки і становить близько 9-12 тис. грн. Квиток можна підбирати з пересадкою або без, в залежності від уподобань переможця конкурсу. Авіабілет можна забронювати через нашу агенцію або купити самостійно
 3. Трансфер: аеропорт Хітроу – 135 фунтів стерлінгів в одну сторону або 270 фунтів стерлінгів в обидві сторони; аеропорт Гатвік – 85 фунтів стерлінгів в одну сторону або 170 фунтів стерлінгів в обидві сторони. Замовляється за бажанням, студент може добиратися з / в аеропорт громадським транспортом самостійно
 4. Кур’єрська доставка документів для посольства – 60 фунтів стерлінгів (тільки при необхідності, якщо поїздка планується завчасно, то можна замовити документи звичайною поштою безкоштовно)
 5. Медична страховка – 12 фунтів стерлінгів (можна придбати свою страховку, проте її необхідно буде надати в перший день занять при реєстрації)
 6. Візовий збір – 89 фунтів при розгляді документів від 3 тижнів. Можливий прискорений розгляд документів за тиждень, вартість послуги – 183 євро на додаток до візового збору. Вартість зборів може змінюватися. Оплата проводиться онлайн в гривнях з банківської карти за комерційним курсом Вашого банку
 7. Переклад документів – 60 грн / сторінка
 8. Витрати на здійснення переказу коштів за проживання і супутні витрати – при оплаті банківською картою – 2%, при оплаті банківським трансфером – згідно з тарифами Вашого банку

Kings New York

 1. Проживання на вибір (наявність опції на обрані дати потрібно уточнювати!):
  • Сім’я, одномісна кімната, напівпансіон – 892 долара, проте під час літнього сезону з 11 червня по 6 серпня вартість становить 962 долара
  • Резиденція на кампусі, двомісна кімната, напівпансіон – 872 долара. Також студент оплачує депозит на випадок збитку – 200 доларів, який повертається вкінці поїздки, якщо збиток кімнаті не було завдано
 2. Авіапереліт – вартість залежить від обраних дат поїздки і становить близько 18-25 тис. грн. Квиток можна підбирати з пересадкою або прямий, в залежності від уподобань переможця конкурсу. Авіабілет можна забронювати через нашу агенцію або купити самостійно.
 3. Трансфер: аеропорт Джона Кеннеді – 283 долари в одну сторону або 400 доларів в обидва боки; Аеропорт Ньюарк – 252 долара в одну сторону або 375 доларів в обидва боки. Замовляється за бажанням, студент може добиратися з / в аеропорт громадським транспортом самостійно
 4. Кур’єрська доставка документів для посольства – 85 доларів (тільки при необхідності, якщо поїздка планується завчасно, то можна замовити документи звичайною поштою безкоштовно)
 5. Медична страховка – 80 доларів (можна придбати свою страховку, проте її необхідно буде надати в перший день занять при реєстрації)
 6. Візовий збір – 160 доларів (оплачується в гривнях за комерційним курсом посольства США в Райфайзен банку). Вартість візового збору може змінюватися.
 7. Витрати на здійснення переказу коштів за проживання і супутні витрати – при оплаті банківською картою – 2%, при оплаті банківським трансфером – згідно з тарифами Вашого банку.

Список необхідних документів для візи:

 1. Закордонний паспорт, що діє не менше, ніж пів року з моменту закінчення програми. Для візи необхідна наявність одного чистого листа в паспорті (дві чисті сторінки з обох боків листа) для Великобританії та одного чистого розвороту для США.
 2. Копії попередніх віз і паспортів.
 3. Копія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками).
 4. 1 кольорова фотографія, зроблена не пізніше, ніж 6 місяців тому. Для Великобританії: 3,5 × 4,5 см на білому фоні, 80% обличчя. Для США: 5х5 см, на білому фоні, анфас, заявник дивиться прямо в камеру, вираз обличчя нейтральний. Обличчя має займати 50% площі фотографії. Розмір обличчя на фотографії становить 25 мм-35 мм, очі заявника повинні бути розташовані на висоті 28 мм – 35 мм від нижнього краю фотографії. Фото не скановане, без рамки, об’єкт у фокусі, спеціальне освітлення – без тіней, видно плечі. Розмір: 600 * 600 пікселів, формат JPEG, розмір фото не повинен перевищувати 240 Кбайт.
 5. Для студентів: довідка з університету (якщо поїздка планується під час навчального року, то необхідно вказати, що навчальний заклад не заперечує проти поїздки в навчальний час).
 6. Для студентів: нотаріально завірений гарантійний лист від одного з батьків про покриття всіх витрат, пов’язаних з поїздкою + копія свідоцтва про народження.
 7. Довідка з місця роботи із зазначенням посади, дати початку роботи, місячної заробітної плати; а також підтвердженням, що на час поїздки за кордон, робоче місце зберігається (на фірмовому бланку з адресою, телефоном). Студенти повинні надати довідку одного з батьків, як спонсора.
 8. Довідка з банку про стан особистого рахунку із зазначенням поточного балансу. Залишок на рахунку повинен бути не менше ніж сума, яка необхідна для покриття вартості поїздки: проживання, переліт, харчування та кишенькові витрати. Студенти повинні надати довідку одного з батьків, як спонсора.
 9. Виписка про рух коштів по особовому рахунку за останні 6 місяців (бажано щоб виписка показувала щомісячні надходження заробітної плати згідно з довідкою з роботи). Студенти повинні надати довідку одного з батьків, як спонсора.
 10. Для неповнолітніх: нотаріально завірений лист від обох батьків з дозволом на виїзд закордон + копії внутрішніх паспортів батьків.
 11. Документи про наявність майнових активів (нерухомість, автомобілі, акції та ін.), при наявності.
 12. Для Великобританії: підтвердження проживання в Україні (договір оренди, право власності, прописка і т.д.)
 13. Оригінал запрошення на навчання від школи.
 14. Підтвердження місця проживання у Великобританії / США.
 15. Бронювання авіабілету.

! Фінансові документи, які подаються в посольство, повинні показувати наявність активних фінансових коштів, достатніх для покриття щомісячних витрат на Україні, а також всіх витрат, пов’язаних з майбутньою поїздкою. 

При відмові у візі утримується:

 1. Візовий збір – 89 фунтів для Великобританії або 160 доларів для США
 2. Кур’єрська доставка – 60 фунтів стерлінгів для Великобританії або 85 доларів для США (тільки якщо послуга була замовлена)
 3. Витрати на здійснення переказу грошей за проживання і супутні витрати – комісія українського банку або 2% банківської комісії при оплаті картою
 4. Переклад документів – 60 грн / сторінка (тільки для Великобританії)
 5. Авіаквиток ми радимо купувати тільки після отримання візи, щоб уникнути можливих додаткових витрат


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук