Як вступити в рейтинговий City, University of London? 25553

Наші партнери мовний центр KAPLAN пропонує можливість пройти підготовчий курс з наступним гарантованим вступом в City, University of London.

Цей університет входить в 20-ку кращих британських вузів (по версії Guardian University Guide), а також в 5% самих рейтингових вузів світу (QS World University Rankings 2015/16), та впевнено займає 1-е місце в Лондоні по відгукам студентів (National Student Survey 2015). Університет Лондону має бездоганну академічну репутацію і першокласне обладнання. Більш того, його інфраструктура і студентське містечко в центрі Лондона визнані одними з кращих в світі. Тут навчаються студенти більш, ніж з 160-ти країн світу.

Що важливо, в 2016-му році City, University of London зайняв 4-е місце в Лондоні щодо перспектив працевлаштування та кар’єрного зростання серед випускників (Times and Sunday Times Good University Guide 2016). Вуз тісно співпрацює з такими роботодавцями як: ВВС, Bloomberg, Santander, The Times. Його випускниками були 2 прем’єр-міністра Британії Маргарет Тетчер і Тоні Блер, а також CEO компанії Coca-Cola.

City, University of London:

  • Займає 2-е місце в Британії за напрямками бізнес, менеджмент і фінанси (особливо сильною вважається його Бізнес Школа),
  • 10-те місце по електронній інженерії і електротехніці,
  • 13-те місце за спеціальністю – масові комунікації в Британії.
  • Входить в Топ-25 британських вузів з політології,
  • Топ-30 світових вузів за спеціальностями: масові комунікації і психологія

Не так давно City, University of London об’єднався з престижними вузами: Лондонською Школою Економіки і King`s College of London, що тепер дає його студентам очевидні переваги:

  • Більш широкий вибір напрямків і спеціальностей, а також більше можливостей працевлаштування в компаніях зі світовим ім’ям
  • Доступ до однієї з найбагатших бібліотек світу Senate House
  • Величезний вибір різних студентських і спортивних спільнот.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук