Зміни у візовому процесі Великобританії 20581

Візові менеджери компанії Мерітен постійно стежать за останніми змінами у візовому процесі Великобританії, щоб вчасно і коректно консультувати своїх клієнтів з питань відкриття візи для іноземних студентів і надавати допомогу у їх успішному отриманні.
З Мерітен ви завжди в курсі всіх новин!

 

Ось останні зі змін UKVI:

  • Згідно з новими правилами, усі студенти, які подають документи на візу Tier 4 (General), Tier 4 (Child) та Tier 4 dependants повинні надати довідку з банку про наявність не менше £1 015 на місяць на весь період навчання для студентів поза центральним Лондоном; не менше £1 265, якщо школа знаходиться всередині центрального Лондону.
    Максимальна сума, внесена за проживання студента, на яку може бути зменшена загальна сума фінансового забезпечення (Maintenance) також збільшена до £1 265.
  • До 5 листопада 2015 року студенти можуть використовувати тести City & Guilds і PTE English у якості підтвердження свого рівня володіння англійською мовою, але після 5 листопада 2015 року будуть дійсними лише результати тестів Trinity English Tests і IELTS, здійснені в акредитованих UKVI центрах.
  • З 12 листопада 2015 року іноземні студенти, які знаходяться у Великобританії по візі Tier 4 (General), більше не зможуть продовжити або отримати нову візу на території Великобританії (за винятком декількох коледжів, які окремо зазначені UKVI), а повинні подавати документи на продовження/отримання нової візи з країни їх громадянства.
  • Тривалість наданої студентської візи Tier 4 (General), за якою можуть навчатися студенти на програмах класу NQF 3-5 (GCSE, A-level, Foundation, BA), також скоротилась до двух років.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук