Зміни у візовому законодавстві Великобританії 15556

Шановні клієнти,

Нагадуємо Вам, що з 1 липня 2014 року в силу вступають зміни у візовому законодавстві Великобританії: згідно з новими вимогами всі студенти старше 18 років, що претендують на студентську візу до Великобританії, повинні надати сертифікат IELTS в якості підтвердження досить високого рівня володіння англійською, а сертифікати EST (TOEFL) прийматися не будуть.

Виняток становлять такі категорії студентів:

1 – Іноземні студенти, які планують навчання на довгострокових мовних курсах і потребують студентською візою, можуть використовувати сертифікат EST за умови подання заявки на візу та оплати візового збору до 22 липня 2014 року.

2 – Іноземні студенти, які планують навчання на одній із програм академічної підготовки, можуть використовувати сертифікат EST за умови подання заявки на візу та оплати візового збору до 1 жовтня 2014 року.Після цих дат сертифікати EST для візових цілей вважаються недійсними.

Також зверніть увагу на нові вимоги до витрат на проживання (living costs) для заяв на візу Tier 4, що подаються з 1-го липня 2014 року.

Tier 4 General students
Поза Лондоном – £820 на місяць (9 місяців – максимум).
Лондон – £1020 на місяць (9 місяців – максимум).

Tier 4 Child students
Поза Лондона – £ 715 на місяць (9 місяців – максимум).
Лондон – £ 920 на місяць (9 місяців – максимум).

На студентів, які подають заяву на візу Tier 4 Child з проживанням у резиденції або приймаючій сім’ї, нові зміни не поширюються. При подачі на візу вони повинні пред’явити підтвердження про рівень фінансових коштів, що відповідають загальній вартості навчання та проживання (перший рік) за вирахуванням вже оплачених навчальному закладу сум, позначених в CAS.
Студенти, які подають заяву на візу Tier 4 Child (вік – 16-17), що вибрали приватний тип проживання і подали заяву на візу з 1-го липня 2014 (незалежно від того, коли був виданий CAS) повинні переконатися, що будь-які дані по
фінансових коштах, надані при подачі заяви на візу, свідчать про їх достатній рівень з урахуванням нових вимоги до витрат на проживання.


Відгуки

Відгуки (0)

Залишити відгук