Знижки для учасників виставки “Освіта в Канаді” 3912

22 та 23 лютого в Києві (в готелі Хаятт Рідженсі) відбудеться виставка «Освіта в Канаді 2013», яку організовує посольство Канади в Україні в рамках Європейського туру представників провідних канадських учбових закладів.

Для відвідувачів виставки учасники пропонують спеціальні знижки:

  • English School of Canada – всі, хто зареєструються на мовні програми під час виставки, отримають знижку у розмірі 15% на вартість програми.
  • English Language Program University of Toronto – один з відвідувачів виставки, зареєстрованих на мовний курс Програми під час виставки, матиме можливість отримати стипендію на курс Speaking English у 2013 році або на курс English plus у 2014 році. Під стипендією мається на увазі безкоштовне проходження курсу. Проживання та харчування у Торонто під час програми, переліт, медичне страхування обраний студент має забезпечити собі самостійно. Переможець буде обраний командою Програми вивчення англійської мови при Університеті Торонто після виставки.
  • University of Victoria English Language Institute – під час виставки учасники зможуть дізнатися про весінні програми при Мовному Інституті Університету Вікторії та отримати знижку у розмірі 50% на 5-тижневу весінню програму.
  • Niagara College – перший студент, хто зареєструється на навчальну програму під час виставки, отримає знижку на навчання 1000 CAD! Студент, зареєстрований на навчання в коледжі під час виставки, із середнім балом 80% отримає знижку на навчання 1000 CAD!
  • Wilfred Laurier University  – університет пропонує спеціальну стипендію для студентів з України, які планують вступати на післяшкільні програми у цьому році! Президентська стипендія на означення міжнародної дружби для студентів з України передбачає отримання 5 000 CAD студентом, який покаже найвищий середній бал атестату при вступі в Університет.