Bede’s School 1898

www.bedes.org

Школа Bede’s School – це приватна школа-пансіон, яка пропонує навчання для дітей від 3 місяців до 18 років. Школа має 2 кампуси, один з яких – це старша школа, розташована в селищі Апер-Дікер, біля Гейлшема в Східному Сусексі, другий – це молодша школа, розташована біля Істборну.

Молодша школа (7-13 років)

Школярі займаються по насиченій програмі. В школі доступні такі предмети, як мистецтво та дизайн, англійська мова як іноземна чи рідна мова, драма, географія, історія, математика, науки, інформаційні технології, латинська та грецька мови, французька та іспанська (з 7 класу) мови,  музика та спорт.

Існує багато клубів за інтересами – виготовлення листівок, кулінарний, гончарна справа, шиття, робота з деревом, захист тварин, клуб по мистецтву, науці або іспанській мові, клуб по настільним іграм, шахам, садівництву, аеробіці, карате, верховій їзді, каякінгу, ходьбі під парусом та віндсерфингу, танцям, драмі, грі на гітарі,  баскетболу, крикету, футболу, гольфу, гімнастиці, хокею, нетболу та плаванню.

Старша школа (13-18 років)

Школа займає величезну територію в 100 акрів. Тут знаходяться сучасні навчальні корпуси, резиденції, столова, конюшні, басейн та численні ігрові поля.  Також в школі є три студії образотворчого мистецтва, студія кераміки, графічного дизайну та фотографії. Пропонуються традиційні для англійської школи програми GCSE та A-level.

Доступні предмети – англійська, математика, науки, мистецтво та дизайн, бізнес, драма, англійська мова як іноземна, географія, політика, історія, економіка, інформаційні технології, латинська та грецька мови, медіа, музика, фізкультура, психологія, французька, іспанська, німецька та китайська мови, релігієзнавство.

Існує багато клубів за інтересами – танці, фотографія, бокс, фітнес,  драма, музика, юні кадети, бадмінтон, крикет, футбол, гольф, хокей, нетбол, регбі, плавання, гребля, верхова їзда, теніс.

Крім того, Bede’s  пропонує професійні уроки танцю – Legat School of Dance. Курс включає всі танцювальні дисципліни, такі як класичний балет, сучасний танець, джаз та ін. Хлопці та дівчата можуть вивчати предмет «танці» як на рівні GCSE, так і на рівні А-level.

Проживання та харчування

Старшокласники проживають в одно- чи двохмісних кімнатах, діти молодшого віку розміщуються в кімнатах по 4-6 чоловік. Хлопчики та дівчата – окремо.
Харчування – повний пансіон


Відгуки (1)

Залишити відгук

Фотогалерея