Bellerbys College 2007

www.bellerbys.com

Bellerbys College – це провідний міжнародний коледж Великобританії, кампуси якого розташовані в Лондоні, Брайтоні, Оксфорді та Кембриджі. Коледж пропонує вивчення академічних програм, мовні курси та програми підготовки до вступу у престижні ВУЗи Великобританії, так як підтримує тісні партнерські відносини з багатьма університетами країни.

 

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Bellerbys College Brighton

Bellerbys College Brighton приймає студентів від 13 років. Цей центр ідеальний для тих, хто хоче вивчати менеджмент, або комп’ютерні науки в майбутньому.

Дітям пропонується величезний вибір позакласних занять. На пляжі можна зайнятися паддлбордінгом, поїсти традиційну рибу з картоплею фрі або прогулятися по пірсу. Неподалік, на північ від міста, розташований новітній у Великобританії національний парк. Крім різноманітного дозвілля в Брайтоні, звідси можна легко дістатися до Лондона: дорога на поїзді займає менше години.

Доступний спорт: футбол, бадмінтон, баскетбол, йога, сквош, заняття танцями і відвідування спортзалу і фітнес центру.

Перелік предметів, що вивчаються в Bellerbys College в Брайтоні:
GCSE Pathway: мистецтво, біологія, бізнес, хімія, драматичне мистецтво, економіка, англійська мова, географія, перспективи світового розвитку, історія, інформатика, математика, сучасні іноземні мови, кіно- і фотозйомка, фізика, природничі науки
1 Year GCSE: мистецтво, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська мова, інформатика і комп’ютерні технології, математика, сучасні мови, фізика
A Level: бухгалтерська справа, мистецтво, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська література, вища математика, географія, держава і політика, графічні комунікації, історія, історія мистецтва, право, математика, сучасні мови, фотозйомка, фізика, психологія, соціологія
Foundation: мистецтво і дизайн, бізнес, фінанси і менеджмент, хімічні технології, технічні та комп’ютерні науки, гуманітарні науки, право, менеджмент і комп’ютерні технології, ЗМІ, природничі науки та фармакологія

Доступні варіанти проживання:
Приймаюча сім’я. Всі приймаючі родини проходять ретельний відбір на відповідність критеріям безпеки і наявність зручностей для комфортного проживання.
Резиденція на кампусі, 370 одномісних і 8 двомісних кімнат зі зручностями.
Проживання в резиденції Paris House – кімнати зі зручностями. Ця резиденція надає безпечне житло змішаного типу для проживання до 39 студентів (31 одномісна кімната і 4 двомісних) і розташована всього в 10 хвилинах їзди на автобусі від Брайтонський школи в зеленому містечку Хоув.

Bellerbys College Cambridge

Bellerbys College в Кембриджі розташований навпроти прекрасних ботанічних садів і всього в п’яти хвилинах ходьби від центру міста. Неподалік від кампуса протікає річка Кем.

Коледж спеціалізується на викладанні природних і технічних наук. Як освітній центр, Кембридж поєднує в собі відмінне оснащення, висококваліфікований викладацький склад і структуровану додаткову програму для підготовки і мотивації майбутніх інженерів, лікарів і вчених. Bellerbys Cambridge надає доступ до новітніх технологій і найпередовіших лабораторій, розташованих на території красивого історичного кампусу. Викладачі – експерти в своїй області, і кожен студент зможе отримати унікальний і надихаючий досвід спілкування з людьми, які поділяють його інтерес до обраної спеціальності.

Перелік предметів, що вивчаються в Bellerbys College в Кембриджі:
1 Year GCSE: біологія, хімія, економіка, англійська мова, інформатика і комп’ютерні технології, математика, фізика
A Level: біологія, хімія, комп’ютерні технології, економіка, вища математика, математика, фізика, психологія
Foundation: хімічні технології, технічні та комп’ютерні науки, природничі науки та фармакологія, бізнес, фінанси і менеджмент

Доступні варіанти проживання:
Приймаюча сім’я. Всі приймаючі родини проходять ретельний відбір на відповідність критеріям безпеки і наявність зручностей для комфортного проживання.
Tripos Court (кімнати зі зручностями, пансіон) – це сучасна резиденція, побудована спеціально для студентів Queens Campus у віці 18 років і старше. Вона знаходиться всього в 15 хвилинах ходьби від коледжу.
Manor House (для учнів у віці молодше 18 років) – Проживання з напівпансіоном. Знаходиться на північ від центру Кембриджа і має з ним відмінне транспортне сполучення. У будні дні коледж організовує безкоштовне транспортне сполучення з кампусом Queens.

Bellerbys College London

Лондон – одна зі світових столиць ділового життя та ідеальне місце для вивчення основ бухгалтерського обліку, фінансової діяльності, маркетингу, менеджменту, економіки та бізнесу. Професійні викладачі і фантастичні розвиваючі програми навчального центру Bellerbys College у Лондоні допоможуть Вам досягти вражаючих результатів.

На території кампусу, розташованого в самому серці світового комерційного і фінансового центру, поєднуються прекрасне оснащення, висококваліфікований викладацький склад і структурована додаткова програма.

Перелік предметів, що вивчаються в Bellerbys College в Лондоні:
1 Year GCSE – бізнес, економіка, англійська мова, математика, фізика, психологія
A Level: бухгалтерська справа, бізнес, економіка, вища математика, держава і політика, математика, фізика, психологія
Foundation: бізнес, фінанси і менеджмент, бізнес і право, бізнес і маркетинг, право
Програми вищої освіти: програма з бізнесу та менеджменту Undergraduate Year 1, програма підготовки до вступу в магістратуру

Доступні варіанти проживання:
Приймаюча сім’я. Всі приймаючі родини проходять ретельний відбір на відповідність критеріям безпеки і наявність зручностей для комфортного проживання.
McMillan Student Village – кімнати зі зручностями. Резиденція розташована в студентському містечку, в безпосередній близькості від коледжу, проживають також студенти з університету University of Greenwich, коледжу Trinity College of Music та інших навчальних закладів. Тут є спеціальний корпус для проживання учнів у віці до 18 років, які перебувають під постійною опікою і наглядом.

Bellerbys College Oxford

Оксфорд відомий у всьому світі своїм університетом і чудовою академічною підготовкою. Bellerbys College в Оксфорді ідеальне місце для вдосконалення знань і умінь у сфері мистецтва, засобів масової інформації, гуманітарних наук або права. Він розташований в історичній частині міста і надає все необхідне для підготовки до університету. Цей коледж об’єднує студентів зі схожими інтересами, що є відмінним стимулом для спілкування та дискусій.

Перелік предметів, що вивчаються в Bellerbys College в Оксфорді:
1 Year GCSE: мистецтво, економіка, історія, математика, теорія масових комунікацій, фізика, психологія
A Level: мистецтво, біологія, економіка, англійська література, вища математика, держава і політика, історія, право, математика, теорія масових комунікацій, сучасні мови, фотозйомка, фізика, психологія, соціологія
Foundation: мистецтво і дизайн, гуманітарні науки, право, ЗМІ, бізнес, фінанси і менеджмент

Доступні варіанти проживання:
Приймаюча сім’я. Всі приймаючі родини проходять ретельний відбір на відповідність критеріям безпеки і наявність зручностей для комфортного проживання.
St Aldates (кімнати зі зручностями, напівпансіон) – це новітня резиденція з пансіоном для учнів віком 14-17 років. Вона розташована в центрі міста, поруч з річкою і парком Christ Church Meadow, а також в пішохідній доступності від коледжу.
St Ebbes (кімнати зі зручностями, без харчування) – це новітня студентська резиденція, тут пропонується проживання без харчування для учнів у віці 18 років і старше в одномісних кімнатах зі зручностями (всього 50 кімнат), з кухнею / вітальнею, пральнею, підключенням до мережі Інтернет і персоналом, що працює в цілодобовому режимі.

Можливі програми

ELPP (підготовчий курс з англійської мови)

Програма складається з 25 годин на тиждень занять з англійської мови, підготовки до іспитів і навичок групової роботи. Кожному студенту призначається особистий куратор, який стежить за успішністю. Програма ELPP довела свою ефективність для формування та швидкого вдосконалення навичок читання, письма, сприйняття на слух та розмовної мови. Програма коригується під індивідуальні потреби кожного студента, що гарантує своєчасну дієву підтримку при виникненні труднощів. Крім того, під час навчання діти набувають такі найважливіші навички, як аналіз і дослідження, конспектування, бігле і детальне читання.

Вік: від 15
Тривалість курсу: 1, 2 або 3 триместри
Початок курсу: січень, квітень, червень і вересень
Центри: Брайтон, Кембридж, Лондон і Оксфорд

1 Year GCSE

Курс розроблений для студентів, які не можуть розпочати програму GCSE у зв’язку з недостатнім рівнем англійської мови. Він включає вивчення англійської (10-15 годин на тиждень) та математики. Також студенти обирають до вивчення додатково 4 предмети.

Доступні предмети:
Брайтон: мистецтво, біологія, бізнес, хімія, інформатика, економіка, сучасні іноземні мови, фізика
Кембридж: біологія, хімія, інформатика, економіка, фізика
Лондон: бізнес, економіка, фізика, психологія
Оксфорд: мистецтво, економіка, історія, медіа, фізика, психологія

Вік: від 15
Тривалість курсу: 1 рік (3 або 4 триместри)
Початок курсу: січень-червень (3 триместри), січень-грудень (4 триместри)
Центри: Брайтон, Кембридж, Лондон і Оксфорд

Pre-GCSE

Курс проходить в Брайтоні і включає – 15 годин англійської мови на тиждень + 15 годин уроків з математики, інформаційних технологій, мистецтва, наук, бізнесу, спорту

Вік – 14,5-16 років
Тривалість програми – 1 або 2 триместри
Початок програми: січень, квітень, липень або вересень
Центри: Брайтон

GCSE Pathway Programme

Bellerbys College розробив шість напрямків разом з додатковими розвиваючими програмами (Enrichment Programmes), щоб допомогти студентам всебічно вивчити обрані предмети, придбати додаткові знання, розвинути в них впевненість і самостійність, а також поступово підготувати їх до вступу в університет.
Напрямки: Science and Engineering, Business and Economics, Creative Arts, Humanities, Global, Young Oxbridge.

У перший рік навчання (Year 9) учні спробують різні предмети перед тим як визначитися з напрямком на другому році навчання (Year 10).
На другому році навчання (Years 10 – 11) студенти починають глибоко і всебічне вивчати обраний напрям, що полегшить перехід і вибір предметів на програмі A levels і потім навчання в університеті.
Крім інтенсивного навчання, студентів чекає цілий ряд різних клубів за інтересами, позакласних заходів та спортивних секцій.

Вік – 13-14 років
Тривалість програми – 2 або 3 роки
Початок програми: сентябрь
Центри: Брайтон

Клас 9
Розпочавши навчання за даною програмою, дитина випробує себе в різних галузях знань за допомогою вивчення комплексу основних предметів, проходження ознайомлювальних модулів і спеціальних розвиваючих програм.
Вік: від 13 років
Предмети: 9 основних предметів + ​​8 предметів ознайомчого модуля
Перелік предметів: мистецтво, біологія, бізнес, хімія, драматичне мистецтво, економіка, англійська мова, географія, перспективи світового розвитку, історія, інформатика, математика, сучасні іноземні мови, кіно- і фотозйомка, фізика, природничі науки
Вимоги до рівня англійської мови: IELTS 4.5
Розвиваючі програми: обов’язкові для 6 напрямів

Клас 10 і 11
Вік: від 14 років
Предмети: 7-9
Перелік предметів: мистецтво, біологія, бізнес, хімія, драматичне мистецтво, економіка, англійська мова, географія, перспективи світового розвитку, історія, інформатика, математика, сучасні іноземні мови, кіно- і фотозйомка, фізика, природничі науки
Вимоги до рівня англійської мови: IELTS 5.0
Розвиваючі програми: обов’язкові для 6 напрямів

A-level

Програма A-Level – золотий стандарт в системі освіти Великобританії, що дає право вступити до одного з кращих університетів країни. Bellerbys College гарантує глибоку всебічну підготовку, підтримку та знання, необхідні для подальшого навчання в найкращих вищих навчальних закладах. Важливою особливістю цього курсу є спеціальна розвиваюча програма, спрямована на розвиток професійних та особистих якостей і посилення переваг для вступу до університету.

Вік: від 15,5 років
Тривалість курсу: 3, 5, 5,5 або 6 триместрів (проходження навчання за програмою за 3 триместри припускає наявність у студента виняткових здібностей і доступна тільки в Брайтоні)
Початок курсу: вересень, листопад, січень і квітень (початок курсу в листопаді та квітні доступно тільки в Брайтоні)
Вимоги до вступу: IELTS 5.5

Брайтон: бухгалтерська справа, мистецтво, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська література, вища математика, географія, політика, графічний дизайн, історія, історія мистецтв, право, математика, сучасні іноземні мови, фотографія, фізика, психологія, соціологія.
Кембридж: біологія, хімія, економіка, вища математика, інформатика, математика, фізика, психологія.
Лондон: бухгалтерська справа, бізнес, економіка, вища математика, політика, математика, фізика, психологія.
Оксфорд: мистецтво, біологія, економіка, англійська література, вища математика, політика, історія, право, математика, медіа, сучасні іноземні мови, фотографія, фізика, психологія, соціологія.

Foundation Courses

Bellerbys Foundation – це річна прискорена програма, призначена для іноземних студентів. Завдяки акредитації університету Lancaster University після успішного завершення навчання студенти зможуть з легкістю вступити на обраний курс в один з понад 70 університетів. Однак успішне завершення програми Undergraduate Year 1 не є гарантією вступу в цей університет.

Всі центри Bellerbys спеціалізуються на різних дисциплінах і пропонують, крім обраних предметів, додаткові розвиваючі програми і спілкування з місцевими експертами.
Основні напрвавлення: мистецтво і дизайн; бізнес, фінанси і менеджмент; бізнес і право; бізнес і маркетинг; технічні науки; гуманітарні науки; право; менеджмент і комп’ютерні технології; медіа; природничі науки та фармакологія.

Вік: від 16,5 років
Тривалість курсу: 3 або 3,5 семестри (курс з початком навчання в листопаді доступний тільки в Брайтоні)
Початок курсу: вересень, листопад (тільки Брайтон), січень і квітень (тільки для програми Бізнес, фінанси і менеджмент)
Вимоги до вступу: атестат про успішне закінчення середньої школи
Вимоги до рівня англійської мови: IELTS 4.5

Undergraduate Year 1 in Business and Management

Програма Undergraduate Year 1 – це інтенсивна програма навчання, рівноцінна до університетської, яка розрахована на 1 рік і дозволяє вступити відразу на 2 курс університету.

Програма Undergraduate Year 1 акредитована університетом University of Sussex і розроблена спеціально для іноземних студентів, які вже мають достатню освіту для того, щоб пропустити навчання за програмою Foundation, але хочуть підвищити свій рівень знання англійської мови, розвинути додаткові навички навчання та збільшити свої шанси на вступ в британський університет. Однак успішне завершення програми Undergraduate Year 1 не є гарантією вступу в цей університет.

Вік: від 17,5 до 21 року.
Тривалість курсу: один рік (3 семестри)
Початок курсу: вересень та січень
Вимоги до вступу: закінчення старшої середньої школи та першого курсу університету
Вимоги до рівня англійської мови: IELTS 5.5 (письмовий не нижче 5.0)
Центр: Лондон

Pre-Masters Courses

Програма Pre-Masters розроблена для студентів, які мають достатню академічну підготовку для отримання університетської освіти, але хочуть удосконалити свої навички за британською системою навчання і підвищити рівень англійської мови. За останні п’ятнадцять років випускники коледжу надійшли на програми MBA, MSc і MA в більш ніж 59 університетів Великобританії, включаючи Cambridge, London School of Economics і Imperial College London.
Ви отримаєте необхідні навички для успішного навчання в університеті – програма включає 10 годин занять з англійської мови (підготовка до здачі іспиту IELTS / англійська для академічних цілей), 6 годин розвитку навичок участі у зустрічах та семінарах або підготовки презентацій, 5 годин розвитку навичок навчання, 4 годин і при необхідності підготовку до іспиту GMAT.

Вік: від 21 року
Тривалість курсу: 1 або 2 триместри
Початок курсу: вересень, червень, квітень і січень
Вимоги до вступу: диплом про закінчення університету
Вимоги до рівня англійської мови: IELTS 5.5 (для одного семестру) або IELTS 4.5 (для 2 семестрів)
Центр: Лондон


Відгуки (1)

 • Аліна

  |

  Студент: Аліна, 19 років
  Програма: Foundation Programme in Business, Finance and Management
  Дати навчання: вересень 2013 — червень 2014
  Відгук про поїздку можна почитати за посиланням http://www.meriten.com.ua/uk/bellerbys-college-london-2/

  Відповісти

Залишити відгук

Фотогалерея