Collège Alpin International Beau Soleil 6188

www.beausoleil.ch

Міжнародна школа Collège Alpin International – Beau Soleil розташована у французькій частині Швейцарії, в місті Віллар-сюр-Оллон. Неподалік від школи знаходиться Женевське озеро. Школа займає територію в 15000 кв.м. Викладання проводиться на англійській та французькій мовах. Всього тут навчається близько 200 учнів у віці від 11 до 18 років. Крім навчання вони займаються мистецтвом, музикою та драмою. Середній розмір класів — 4 чоловіки.

Інфраструктура – аудиторії, резиденції, їдальня, бібліотека, наукові лабораторії, театр на 220 місць, спортивний зал та фітнес-центр, відкритий басейн з підігрівом, футбольні поля, баскетбольні площадки, тенісні корти, двоповерхова художня майстерня, 3 музичні зали зі студією звукозапису.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Доступні програми

 • High School Diploma (навчання на англійській мові)
 • IB (навчання на англійській мові)
 • French Baccalaureate (навчання на французькій мові)
 • На французькому відділенні в школі Beau Soleil діти починають навчатися з 11 років. Учнів готують до здачі державного французького екзамену – Diplome National du Brevet – по досягненні 16-річного віку та French Baccalaureate по закінченню школи.

  Навчання на міжнародному відділенні починається з 11 років в 6 класі. Учні готуються до здачі міжнародного екзамену з отриманням сертифікату IGCSE після 10 класу. Подальше навчання студенти продовжують по програмі IB (International Baccalaureate) або американській програмі High school

  Проживання та харчування

  Школа пропонує прекрасні умови для проживання – резиденція, по 1-2 чоловіки в кімнаті.
  Харчування – повний пансіон.

  Спорт та позакласні заходи

  На території школи розташовані відкритий басейн з підігрівом, футбольне поле, спортзал, тенісний корт. В залежності від сезону, учні катаються на лижах чи сноуборді, грають в футбол, волейбол, баскетбол, теніс, займаються плаванням, легкою атлетикою або боксом. Катання на лижах входить в обов’язкову шкільну програму.

  Спортивні змагання організовуються 6 разів на рік. Також регулярно проводяться шкільні експедиції тривалістю в декілька днів


  Відгуки (0)

  Залишити відгук

  Фотогалерея