Cтипендії та знижки від Bellerbys College 3954

Bellerbys College– це провідний міжнародний коледж Великобританії, кампуси якого знаходяться в Лондоні, Брайтоні, Оксфорді та Кембриджі. Коледж пропонує програми підготовки до вступу на медичні напрямки та в університети Оксфорд і Кембридж, а також співпрацює з великою кількістю університетів.

В 2013 році українські студенти мають можливість отримати наступні стипендії та знижки на навчання:

стипендія 1000 ф.ст. в триместр на програму GCSE (умови: шкільний атестат з відзнакою + грамоти, дипломи, сертифікати)

стипендія 1000 ф.ст. в триместр на програму A Level (умови: 70% оцінок в шкільному атестаті – 10-12, решта оцінок – 7-9 + грамоти, дипломи, сертифікати)

стипендія 1400 ф.ст. в триместр на програму A Level (умови: шкільний атестат з відзнакою + грамоти, дипломи, сертифікати)

стипендія 3990 ф.ст. на програму Foundation (умови: центр в Оксфорді та Кембриджі; напрямки – Бізнес, Мистецтво та дизайн, Право, Фармацевтика; проживання – сім’я або оренда квартири; заявки приймаються до 31 березня 2013 року)

стипендія 4000 ф.ст. на програму Foundation/Pre-Masters в Glasgow International College (умови: 2000 ф.ст. буде вирахувано з оплати за навчання в 2 триместрі, при умові успішного завершення програми та зарахування в університет студенту буде надана ще одна стипендія в 2000 ф.ст.; напрямки Foundation – Business, Engineering, Science, Social Sciences; напрямки Pre-Masters – Business, Social Sciences and Law, Science and Engineering)

знижка 10% від вартості навчання – для студентів, у яких брат або сестра вже навчаються в Bellerbys College

знижка 400 ф.ст. при повній оплаті курсу за рік

курс по ціні 2012 року (умови: оплата депозиту до 1 квітня 2013 року; оплата повної вартості курсу до 15 серпня 2013 року, якщо програма починається в вересні)