Leysin American School 6182

www.las.ch

Leysin American School (LAS) – це перша американська школа-пансіон, яка була заснована 1960 року та отримала акредитацію Асоціації Коледжів та Шкіл Центральних Штатів (США) та Європейського Консиліуму Інтернаціональних Шкіл Великобританії. Школа акредитована Європейською Радою міжнародних шкіл, Організацією Міжнародних стандартів, є членом Асоціації незалежних шкіл Швейцарії.

Школа розташована в місті Лейзен у французькій частині Швейцарії в 90 хвилинах їзди від аеропорту Женеви, в 18 кілометрах від Монтре. В школі навчається близько 390 студентів, з 12 до 19 років. Навчальний рік ділиться на 2 семестри: 1 – з вересня по грудень, 2 – з січня по червень.

Інфраструктура – сучасні наукові лабораторії, комп’ютерні центри, бібліотека, художня та музична студії, фітнес-зала з тренажерами, спортивні площадки для гри в баскетбол, волейбол, футбол, тенісні корти, спортзал та кінотеатр.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

Всі учні вивчають англійську мову, одну з іноземних мов на вибір (німецьку, французьку, іспанську), історію, математику, бізнес, економіку, природничі науки, мистецтво, інформаційні технології та інші дисципліни. В 11 класі в програму починають вводити індивідуальні консультації та заняття для підготовки до екзаменів, які необхідні для вступу в університет: American College Test (ACT), Scholastic Assesment Test (SAT), Advanced Placement Test, IB Examination. Таким чином, школа допомагає кожному учню обрати спеціалізацію для подальшого навчання.

Школа пропонує на вибір 2 основні програми для студентів:

 • High School Diploma
 • В процесі навчання кожен студент має заробити 24 кредити, доступні також предмети з попереднім зарахуванням (Advanced Placement)

 • International Baccalaureate Diploma
 • Діти вивчають 6 предметів – 3 на високому рівні та 3 на стандартному, крім цього учні вивчають "Теорію Знань" (Theory of Knowledge), пишуть есе на 4000 слів, а також займаються творчою діяльністю та суспільною роботою.    

  Проживання та харчування

  Всі студенти проживають в резиденціях, хлопчики та дівчата – окремо, 2-3 чоловіки в кімнаті. В кожній кімнаті – душ та туалет, а також вихід на лоджію.

  Харчування – повний пансіон

  Спорт та позакласні заходи

  Спорт: теніс, ковзани, спортивна ходьба, скалолазання, гірський велосипед, тяжка атлетика, гольф, кінний спорт, баскетбол, волейбол, плавання, футбол, лижі, сноуборд.

  Крім цього діти займаються музикою та живописом. В школі є свій джаз-оркестр, хор, клас сучасного та класичного танцю, театральна та художня студії. Також учні відвідують виставки, художні галереї, фестивалі, концерти та вистави.


  Відгуки (1)

  Залишити відгук

  Фотогалерея