St. George’s School 6168

www.stgeorges.ch

St. George’s School – це міжнародна приватна школа для хлопців та дівчат, яка приймає іноземних студентів з 11 до 18 років. Вона була заснована 1927 року двома молодими випускницями Оксфордського університету, Лорной Саутвелл (Lorna Southwell) та Осіт Поттс (Osyth Potts), та стала першою приватною школою в Швейцарії, що запровадила британську систему викладання. Кампус школи займає 45 000 м2 та розташований в пригороді містечка Кларенс на березі Женевського озера, неподалік від Монтре, з чудовим панорамним видом на гори та Женевське озеро. Женева знаходиться в годині їзди від школи.

Інфраструктура: широкий спектр спортивних споруд, 7 відкритих тенісних кортів, ігрові площадки, спортивний зал, танцювальні студії, повністю обладнані класи, шкільна бібліотека, комп’ютерна лабораторія, музикальні кімнати, центр мистецтв, наукові лабораторії, актовий зал, резиденція, їдальня на 250 місць, WI-FI на території кампусі.

Кількість студентів в школі – 350 чоловік. Навчальний рік ділиться на 3 триместри. Викладання проводиться на англійській мові, але з першого класу діти також вивчають французьку. Також є можливість вивчати німецьку, іспанську, італійську та російську. Для студентів з низьким рівнем англійської мови пропонуються спеціальні класи мовної підготовки. Також в школі є широкий вибір позакласних заходів – спорт, музика, театр, зображувальне мистецтво, танці тощо.

Програма, вартість та дати курсу можуть змінюватися на розсуд навчального закладу.
Додаткову інформацію ви можете отримати звернувшись до нашої агенції за адресою:
м. Київ 01135, проспект Перемоги 5а, офіс 605 (6 поверх), Україна
Тел. +38 (044) 384-18-43, +38 (063) 351-76-26, +38 (066) 411-78-66, +38 (096) 001-88-60

11 – 13 років

Особлива увага приділяється вивченню математики, літератури, інформатики, іноземних мов, природничих та гуманітарних наук, зображувального мистецтва. Діти. Для яких англійська мова не є рідною, мають можливість вивчати її на додаткових заняттях.

14 -15 років

Діти займаються по програмі IGCSE (International General Certificate of Secondary Education), протягом якої вивчають близько 9 предметів зі списку: іспанська, німецька, французька, англійська мови, англійська література, математика, економіка, історія, географія, мистецтво, біологія, фізика, хімія, музика, фізкультура, інформатика.

16-18 років

В 16 років діти обрати за якою програмою проходити навчання – High School Diploma або International Baccalaureate Diploma. Школа пропонує для вивчення англійську, французьку, німецьку, іспанську, рідну мови, економіку, географію, історію, фізику, математику, музику, мистецтво. Діти 15-16 років можуть також вступити на підготовку програму Pre-IB Diploma Programme.

Спорт

В школі велика увага приділяється спорту. На території школи розташований спортивний зал, є площадки для гри в баскетбол, бадмінтон, волейбол, тенісні корти, басейн. Також школа дає можливість займатися гольфом, футболом, легкою атлетикою, гімнастикою, танцями, а зимою кататися на лижах.

Проживання та харчування

Діти живуть в резиденції в кімнатах по 2 – 3 чоловіки. Розміщення в одномісних кімнатах можливе за додаткову плату.

Харчування – повний пансіон


Відгуки (0)

Залишити відгук

Фотогалерея