Готуємося отримати візу для навчання в англійській приватній школі. Що очікувати? 31446

 

Ми підготували для Вас коротку інформацію, яка допоможе перевірити, чи готові Ви до отримання довгострокової англійської студентської візи Tier 4:

 

 

 • Отримайте від своєї школи спеціальний документ: Confirmation of Acceptance for Studies або CAS. CAS – це 14-значний номер, який видається Вам школою після зарахування та повної або часткової оплати навчання. Школа надасть детальну інформацію про дитину і його програму організації UK Visas and Immigration (UKVI) через онлайн систему. UKVI, в свою чергу, присвоїть спеціальний номер для ідентифікації цієї інформації. Це і буде Ваш CAS. Він дійсний 6 місяців від дати видачі та може бути використаний тільки один раз!
 • Подавайте документи на Tier 4 (Child) Student Visa. Ця категорія призначена для дітей у віці від 4 до 17 років, які планують навчання в приватній школі. Краще не вибирати категорію Tier 4 (General) Student Visa.
 • Заповніть візову анкету онлайн. Зробити це можна не раніше, ніж за 3 місяці до дати початку навчання, яка вказана у Вашому CAS, інакше Ваша віза не буде схвалена і Ви втратите оплачений візовий збір.
 • Сплатіть візовий збір і збір Immigration Healthcare surcharge (IHS) за кожен рік навчання. Наприклад, якщо Ваша програма триває 4 роки, то і збір Immigration Healthcare surcharge (IHS) також повинен бути оплачений за 4 роки.
 • Запишіться на медичне обстеження (рентген) в спеціалізовану клініку і отримайте сертифікат.
 • Підготуйте нотаріальний дозвіл від обох батьків на виїзд дитини до Великобританії з метою навчання і гарантійне зобов’язання покривати всі витрати дитини протягом всього терміну навчання у Великобританії. Обов’язково вкажіть в ньому: дозвіл на отримання дитиною англійської студентської візи, дозвіл на навчання в Великобританії, дозвіл на самостійне проживання в шкільній резиденції із зазначенням адреси, дозвіл використовувати гроші на рахунку батьків для оплати навчання та інших поточних витрат під час навчання.
 • Сплатіть вартість першого року навчання і попросіть школу вказати це у Вашому CAS або надайте спеціальну довідку з банку на ім’я одного з батьків, яка підтверджує, що на поточному (не депозитному) рахунку є достатня кількість грошей для оплати першого року навчання, зазначеного в CAS. Гроші повинні знаходитися на рахунку мінімум 28 днів поспіль і це повинно бути підтверджено в банківській довідці. Довідка дійсна для надання в посольство протягом 30 днів від дати видачі.
 • Перекладіть всі документи на англійську мову в бюро перекладів. Всі переклади повинні бути завірені підписом перекладача. Нотаріально завіряти переклади не потрібно.
 • Відвідайте візовий центр і надайте біометричні дані – відбитки пальців і фотографію, пройдіть інтерв’ю по телефону / скайпу, якщо необхідно.
 • Якщо віза схвалена, то в паспорт дитини вклеюється віза на 30 днів для в’їзду у Великобританію і надається спеціальний лист visa approval letter.
 • Після приїзду до Англії, у Вас буде 10 днів для отримання Biometric Residence Permit (BRP). Отримати його можна буде на пошті, вказаній Вами при заповненні візової анкети. Діти до 18 років повинні вказати також людину, яка зможе супроводжувати їх на пошту для отримання Biometric Residence Permit (BRP). Ця людина отримає імейл, який потрібно буде пред’явити на пошті, разом з паспортом, візою і visa approval letter дитини.

Нагадуємо, що Ви завжди можете звернутися за консультацією до освітньої агенції Meriten. Ми надамо Вам повний список необхідних документів і допоможемо правильно підготуватися до отримання візи.