Англійська для юристів в Великобританії 6321

Вже деякий час мовні школи пропонують спеціалізовані програми, які націлені на вивчення англійської мови в сфері права. Лідируючі позиції в цьому напрямку займає Великобританія. Зазвичай, ці програми розраховані як на студентів, котрі вивчають право, так і на спеціалістів, які прогнуть покращити свою англійську на здобути нові знання на навички.

Як правило, під час навчання студенти проводять аналіз реальних судових справ, відвідують засідання суду, зустрічаються з колегами. Окрім цього програми включають проведення переговорів та зустрічей, аналіз конкретних ситуацій, розширення професійного словникового запасу, ділову переписку, роботу з контрактами.

Для зарахування на програму для юристів необхідно мати середній рівень володіння англійською мовою (intermediate level) або вище. Інтенсивність програми зазвичай висока, тривалість від 2-х тижнів та більше, дати – фіксовані. Середня вартість навчання складає 300-600 фунтів на тиждень, але існують також і VIP-програми вартістю від 1000 фунтів на тиждень. Проживання сплачується окремо.

Освітня агенція Мерітен пропонує декілька варіантів спеціалізованих програм для юристів:

Cambridge Law Studio Курси проходять на базі Girton College, University of Cambridge. По закінченню програми студенти здають екзамен TOLEC  (Test of legal English Skills) та отримують відповідний сертифікат.
Інтенсивність – 63 години за три тижні в групі до 12 чол.
Тривалість – 3 тижні.
Мінімальний рівень володіння мовою – Intermediate.
Мінімальний вік – 19 років
Frances King School of English
Докладніше >>
Навчання проходить в невеличких групах не більше 8 чоловік, велика увага приділяється телефонним переговорам, серйозний акцент робиться на письмо (аналізи, звіти, ведення ділової переписки) та на розвиток словникового запасу.
Інтенсивність – 28 уроків на тиждень.
Тривалість – 2 або 4 тижні.
Мінімальний рівень володіння мовою – вище середнього.
Мінімальний вік – 21 рік.
MLS International College
Докладніше >>
Програма націлена на розвиток бізнес та юридичної англійської. Під час навчання студенти працюють над словниковим запасом, готуються до здачі Cambridge International Legal English Certificate (ILEC), вчаться готувати презентації та проводити переговори.
Інтенсивність – 32 уроки на тиждень.
Тривалість – 2-12 тижнів.
Мінімальний рівень володіння мовою – середній.
Мінімальний вік – 18 років (іноді 16).
Anglo-Continental Під час навчання приділяється увага наступним тематикам: міжнародне право, правова концепція, права та обов’язки, ведення переговорів, торгове право, розгляд доказів та написання короткого викладу справи, спірні питання права, підготовка до Cambridge International Legal English Certificate (ILEC).
Інтенсивність – 20 уроків загальної англійської + 10 уроків з юридичною спеціалізацією.
Тривалість – 2 – 4 тижні.
Мінімальний рівень володіння мовою – середній.
Мінімальний вік – 18 років
Kings Colleges Курс ідеально підходить для тих, хто хоче попрактикувати англійську для  роботи в сфері права. Він поєднує уроки з загальної англійської зі спеціалізованими заняттями з права, а також дає можливість підготуватися до Cambridge International Legal English Certificate (ILEC).
Інтенсивність – 28 уроків на тиждень (20 уроків англійської + 8 спеціалізованих уроків з права + 6 годин самостійної роботи над проектом).
Тривалість – від 2-х тижнів.
Мінімальний рівень володіння мовою – нижче середнього.
Мінімальний вік – 16 років (середній – 18-30).
Cambridge Academy of English В програму входить відвідування юридичних закладів в Кембриджі та Лондоні, організовуються зустрічі з представниками юридичних професій.
Інтенсивність – 21 година занять в групі + 10 годин самостійної роботи під контролем керівника на тиждень в групах до 12 чоловік.
Тривалість – 3 тижні.
Мінімальний рівень володіння мовою – середній.
BBSI
Детальніше >>
Курс охоплює наступні тематики – загальне та цивільне право, посадові злочини, міжнародне право, англійське договірне право, права людини, адміністративна / кримінальна відповідальність, підготовка до Cambridge International Legal English Certificate (ILEC).
Інтенсивність – 20 або 30 уроків на тиждень.
Тривалість – 2-8 тижнів.
Мінімальний рівень володіння мовою – вище середнього IELTS 6.0.
Мінімальний вік – 17 років.
The London School of English
VIP
Заняття проводять практикуючі юристи, студенти також відвідують юридичні компанії і суди. Основні тематики – ведення переговорів, цивільне право, словниковий запас для формальних і неформальних ситуацій, законодавство ЄС, кримінальне право.
Інтенсивність – 24 години на тиждень.
Тривалість – 3 тижні.
Мінімальний рівень володіння мовою – середній.
Вік – 20-30 років.
London School of Economics and Political Sciences
VIP
Курс проходить під керівництвом Grégoire Webber (бакалавр громадянського та загального права (McGill University), доктор наук (Oxford).
Напрямки: введення до англійського права, міжнародне право, корпоративне право, право інтелектуальної власності, торгове право, міжнародні права людини, конкурентне право і політика, судові та арбітражні суперечки, кіберправо, міжнародне фінансове право, переговори і посередництво.
London School of Business and Finance
VIP
Програма розрахована на студентів бакалаврату та допоможе вдосконалити навички ділового спілкування англійською в міжнародному діловому середовищі. Викладачі – ті ж експерти, що і на програмі Бакалаврат з Міжнародного Права і Магістратура з Міжнародного Права. Завдяки комбінації академічного та професійного досвіду лекторів, студенти отримають цінні знання та розуміння практичного застосування отриманих знань у своїй майбутній кар’єрі. В рамках програм студенти беруть участь у дискусіях, виконують кейс-стаді та групові проекти. Теми – корпоративне управління та міжнародне фінансове право.
Тривалість – 2 тижні.
Рівень володіння мовою – вільне володіння.
Oxford Royale Academy
VIP
Програма розрахована на студентів, які вивчають право та хочуть покращити рівень володіння англійською мовою, дізнатися про англійську юридичну систему. Заняття проходять на базі Corpus Christi College, Oxford University. Основні теми – договірне право, трудове право, банкрутство, англійська судова система тощо.
Мінімальний рівень володіння мовою – середній.
Тривалість – 2 тижні.
Kingsmore international Програма розрахована на практикуючих юристів, які хочуть покращити свою англійську для того, щоб розуміти документи, написані англійською та спілкуватися з колегами в повсякденному професійному житті. Курс допоможе познайомитися з іншими професіоналами в юридичній сфері та здобути корисні контакти. Заняття проходять у невеликих групах до 8 чоловік. Основні теми – договірне право, трудове право, конкурентне право, право власності, інтелектуальна власність, оборотний документ, боргові взаємовідносини, іпотека та ін.
Інтенсивність – 15 уроків по 60 хвилин + 2 години загальної англійської на тиждень.
Мінімальний рівень володіння мовою – середній.
Тривалість – від 2-х тижнів.
Unversity of Westminster На програмі студенти будуть вивчати правову термінологію, ключові поняття англійського права, попрацюють над написанням листів, веденням переговорів, навичками проведення презентацій, розглянуть договірне право, права людини та європейське право.
Інтенсивність – 15 уроків на тиждень.
Мінімальний рівень володіння мовою – вище середнього.
ELC, Experience English

VIP

Програма розрахована на практикуючих юристів, які хочуть покращити свою англійську. Додатково в програму включені заняття з вивчення мови для ведення переговорів і для консультування клієнтів. Заняття проходять у міні-групах – по 4-6 чоловік або індивідуально.
Інтенсивність – 15-30 уроків на тиждень.
Тривалість – від 2-х тижнів.
Мінімальний рівень володіння мовою – вище середнього.
London House School of English Програма призначена як для студентів, так і для фахівців у сфері права. Курс дозволить більш вільно говорити англійською мовою про правові системи, поліпшить навички розмовної мови і письма, проведення презентацій та переговорів, збільшить словниковий запас. Під час навчання студенти ознайомляться з англійською кримінальної системою і судовою структурою, а також відвідають Будинок правосуддя.
Інтенсивність – 17.5 годин загальної англійської + 7 годин юридичної англійської або 24.5 години юридичної англійської.
Мінімальний рівень володіння мовою – середній.
The Oxford English Centre Курс націлений на підготовку до Cambridge International Legal English Certificate (ILEC). Під час навчання студенти також відвідають Oxford Crown Court.
Інтенсивність – 20 уроків загальної англійської + 10 уроків юридичної англійської в групах по 6 чоловік.
London Meridian College Курс націлений на підготовку до Cambridge International Legal English Certificate (ILEC) і включає відвідування суду.
Інтенсивність – 15 уроків на тиждень.
Тривалість – 1-12 тижнів.
Мінімальний рівень володіння мовою – вище середнього.

Чекаємо на Вас в нашій агенції за адресою:
м. Київ, вул. Велика Васильківська 21а, офіс 403

Наші менеджери допоможуть з підбором програми і проживання, оформленням документів для отримання візи і організацією поїздки.

На всі запитання ми готові відповісти за тел.: +38 044 384 18 43 або по email info@meriten.com.ua

Зверніть увагу, що крім вартості навчання та проживання окремо оплачується авіаквиток, візовий збір, медична страховка, переклад документів та доставка запрошення для посольства, трансфер з/в аеропорт, послуги освітньої агенції.

Менеджери агенції Мерітен нададуть Вам повний розрахунок поїздки залежно від Ваших вимог і уподобань!