Чи знаєте ви, що таке креативна економіка? 20207

Креативна економіка (Creative Industries) – особливий сектор економіки, заснований на інтелектуальній діяльності. Великобританія є однією з лідерів у сфері Креативної економіки. Великобританія має розвинену мережу художніх шкіл, які вважаються світовими лідерами, і є батьківщиною найвідоміших і найуспішніших дизайнерів у світі. Ця сфера приносить країні дохід у £71.4 мільярда. Де може бути краще вчитися?

Креативна економіка включає такі галузі:

Мода
Така спеціальність як Business of Fashion в навчальних закладах Великобританії входить до п’ятірки з десяти кращих бакалаврських та магістерських програм у сфері моди. Школи моди у Великобританії мають рейтинги навіть вищі, ніж школи в США та Італії.

Ігри
Великобританія знаходиться в авангарді за кількістю світових брендів, що лідирують на ринку цифрових ігор. Особливо Великобританія лідирує в швидкості поширення мультиплеєра (MMO) і різних версій мобільних ігор.

Реклама
За глобальними показниками конкурентоспроможності, Великобританія сильна в рекламній сфері. Вважається, що Великобританія вибір №1 серед підприємців, які хочуть просунути свій бренд на європейський ринок.

Архітектура
Архітектура Лондона представлена більшою кількістю стилів, ніж будь-яке інше місто в світі. Лондон вважається глобальним центром архітектурного мислення та навчання. Великобританія залучає найкращих фахівців з усього світу.

Ремесло
Великобританія – батьківщина провідних навчальних закладів в сфері ремесла та дизайну. Практично немає такої галузі ремесла, з якою у Великобританії не було б історичного зв’язку. Це пов’язано з багатим торговим минулим країни та її мультикультурним сьогоденням.

Дизайн
Великобританія має другий за величиною сектор дизайну в світі і найбільшу  індустрію дизайну в Європі, надаючи робочі місця приблизно 232 000 дизайнерів. Якість освіти в сфері дизайну у Великобританії займає четверте місце в світі.

Кінематографія
Англійські режисери і телевізійні продюсери визнані у всьому світі. Галузь візуальних ефектів – лідируюча в області інновацій. CGI графіка, яка вразила глядачів фільмів «Гравітація», «Темний лицар: Відродження легенди» та кількох частин «Гаррі Поттера», розроблена VFX компаніями Великобританії.

Виконавче мистецтво
Навчальні заклади світового класу підтримують галузь виконавчого мистецтва у Великобританії. Залучаючи  студентів зі всього світу, вони готують  акторів, режисерів і хореографів.