Навчайтесь в США разом з MERITEN! 3848

Навчання в США – це престижна та високоякісна освіта. В цій багатогранній країні знайдеться щось цікаве для кожного, чого тільки варта різноманітність мовних курсів для дорослих та канікулярних програм для дітей. Не дивлячись на те, що середня освіта в США тільки починає набирати популярності, вища вже давно вважається однією з найкращих у світі. Такі університети, як Гарвардський, Єльський, Прістонський, Дартмутський, Каліфорнійський, Стенфордський, Мічиганський, Чиказький, вже давно  заслужили світове ім’я. Як правило, в рейтингах, зі ста кращих університетів світу, американські займають більшу половину позицій.

Середня освіта в США надається державними та приватними школами, в яких американці починають вчитися з 6-ти років і впродовж наступних дванадцяти. Крім того, в Сполучених Штатах Америки є прекрасна можливість прийняти участь у річній програмі культурного обміну. Однак, провчившись рік в державній школі по цій програмі, навіть у випускному класі, дитина не зможе отримати сертифікат про закінчену середню освіту. Приватні школи пропонують більш тривале навчання, що відкриває ширші  перспективи, адже після успішного закінчення американської школи, простіше вступити в один з рейтингових коледжів чи університетів. Щоб отримати сертифікат про повну середню освіту США, потрібно провчитись мінімум 2 роки, щоб мати можливість заробити необхідну кількість кредитів. Приватні школи країни відкриті для міжнародних студентів вже з 6 років, однак,  частіше вчитися за кордон все-таки відправляють дітей в 14-15 років.

Американська система вищої освіти має на увазі, що перші 2 роки студенти всіх вищих учбових закладів (як університетів, так і коледжів) вивчають загальноосвітні предмети та визначаються з майбутньою спеціальністю. Оскільки вартість навчання в США досить висока, багато студентів вирішують зекономити та провчитися перші два роки в коледжі, після чого перевестися відразу на  третій курс університету, при умові, що студент показав хороші академічні результати під час перших двох років навчання.   

Студентська віза дозволяє в’їхати на територію США протягом 30 днів до дати початку програми, вказаної в формі I-20 та додатково перебувати в країні протягом 60 днів після її закінчення для того, щоб підготуватися до від’їзду або перейти в інший навчальний заклад. Студенти також мають право працювати на території свого навчального закладу, але тільки доки є його студентами та тільки до 20 годин на тиждень.