Як підготуватися до здачі IELTS 16700

 

Іспит IELTS (International English Language Testing System) – це найпопулярніший у світі тест і призначений він для тих, у кого англійська мова не є рідною. Щороку його здають більше 2 мільйонів чоловік.

 

Тест IELTS необхідно здавати всім, хто планує:

 • Вступ в школи, коледжі або уныверситети США, Великобританії, Канади, Австралії, Нової Зеландії, Ірландії та інших країн, де викладання ведеться англійською мовою;
 • Подавати документи на імміграцію в Великобританію, Австралію, Нову Зеландію або Канаду;
 • Отримати робочу візу до Великобританії.

Тест визнаний більш ніж 8000 організаціями і 135 країнами світу. І якраз зараз саме час почати до нього підготовку всім, хто планує вступати на навчання вже в наступному вересні.

Спеціально для Вас найбільша мовна школа в Канаді і одна з кращих шкіл в світі ILAC >> підготувала рекомендації, які допоможуть Вам успішно здати іспит IELTS:

 • «Хто перший встав – того і тапки».

Не відкладайте реєстрацію на IELTS в довгу скриньку. Зареєструйтесь заздалегідь, щоб не пропустити кінцеву дату подачі документів або щоб не довелося їхати в незручний для Вас тест центр.

 • Лягайте спати раніше!

Зубріння в ніч перед іспитом не принесе належного ефекту. Тест складається з декількох частин, які самі по собі досить складні і вимагають особливої ​​уваги і концентрації. Так що починайте готуватися заздалегідь за кілька місяців, а перед іспитом Ви обов’язково повинні як слід виспатися.

 • Не забудьте Ваші документи!

Якщо у Вас не буде з собою документа, що підтверджує особу, Ви не будете допущені до іспиту.

 • Виконуйте всі умови!

Ви повинні дотримуватися всіх правил, в іншому випадку будете дискваліфіковані. Не намагайтеся списати, не обмінюйтеся сторонніми предметами з іншими учасниками тестування. Якщо у Вас виникли якісь питання – задайте його Вашому керівнику.

 • Робіть записи під час аудіювання!

Перегляньте всі питання до того як включать запис. У Вас буде тільки один шанс, що б прослухати його. Прослуховуючи запис, спробуйте вловити зміст і записати всі важливі деталі: дати та імена, адже ця інформація дуже швидко забувається.

 • Не витрачайте даремно свій час!

У вас є 2 години і 45 хвилин для написання тесту, який складається з чотирьох частин: аудіювання (30хвилин), читання (60 хвилин), письмо (60 хвилин) і спілкування з екзаменаторами (15 хвилин). Ви повинні чітко розрахувати свій час.

 • Приділіть особливу увагу письмовій частині!

Найважча частина – це письмо. Ви повинні написати як мінімум 150 слів в першому завданні і 250 слів у другому. Напишете менше – втратите бали. Ця частина вимагає сильної підготовки. Будьте точні і не відхилятися від теми. Ви повинні продемонструвати Вашу підготовку і вміння висловити свою думку на задану тему.

 • Перефразуйте!

Під час виконання письмової частини або аудіювання завжди намагайтеся перефразувати задане Вам запитання. Використовуйте надану Вам інформацію і поясніть її своїми словами.

 • Залиште наостанок ще трохи часу!

Якщо ви використовуєте чернетку, залиште достатньо часу щоб перенести все в чистовий примірник. Ваш бланк з відповідями повинен бути чистим і охайним.

 •  Скористайтеся курсами підготовки до IELTS!

Досить складно підготується до такого іспиту самостійно. Досвідчений учитель допоможе докладно розібрати кожну частину іспиту і відкоригувати Ваші помилки. А підготовчі курси ILAC >> допоможуть отримати всі знання і навички, які будуть необхідні для успішного складання іспиту IELTS.