Золотий стандарт освіти – Великобританія 3842

Не секрет, що в сучасному світі англійська освіта є найбільш популярною та престижною серед іноземних студентів. Британські дипломи та сертифікати визнають у всьому світі, адже саме це навчання поєднує в собі багатовікові традиції та сучасні методи викладання. Воно дає можливість не тільки отримати хороший рівень знать, але й познайомитися з людьми з різних країн, обмінятися ідеями та досвідом.

Різноманітні мовні курси в Англії дають прекрасну можливість дітям весело та з користю провести канікули, а дорослим – вдосконалити знання англійської мови та створити нові можливості для подальшого розвитку кар’єри. Під час навчання у Великобританії ви також можете обрати спеціалізовану програму, наприклад, англійська для фінансистів, юристів та інші напрямки. Існують також програми підготовки до міжнародних екзаменів IELTS та TOEFL. Для дітей можна обрати програми з різними напрямками, а саме: англійська+спорт, англійська+мистецтво та дизайн, інтенсивна англійська, індивідуальні заняття, навчання у сім’ї викладача або ж академічна англійська.

Приватні школи Англії пропонують підготовчі програми (pre-GCSE, IGCSE), а також вивчення програм A-level та IB (International Baccalaureate). До 16 років школярі вивчають біля 7-10 предметів, а в 16 переходять на програму A-level, де вивчають від 3 до 5 дисциплін, по яким в подальшому будуть спеціалізуватися в університеті. Випускні іспити являються відразу вступними в університет.

Альтернативою програмі A-level є дворічна програма IB. Вона більше підходить для тих студентів, які ще не визначились з направленням, та передбачає вивчення 6-7 предметів, а також написання дипломної роботи. В англійських школах є все необхідне для всебічного розвитку дитини: просторі класи, комп’ютерні кабінети, спортивні зали, басейни, музичні та театральні студії, а також багато іншого.

Також наша агенція пропонує консультаційні послуги щодо організації вступу у ВУЗи Великобританії з різних спеціальностей, орієнтуючись на ваші потреби та побажання. Для того, щоб отримати британський диплом потрібно готуватися завчасно. Як правило, краще це робити за рік чи два до початку курсу.  Рейтингові університети вимагають відмінну успішність та високий рівень англійської мови. Нажаль, української шкільної освіти недостатньо, щоб вступити в англійський ВУЗ, саме тому існують спеціальні підготовчі програми Foundation, які зможуть розповісти вам, як саме вчитися в англійському університеті, як робити презентації та правильно писати твори, аналізувати інформацію та робити нотатки, а також дадуть вам час попрацювати над англійською мовою.

Вища освіта Великобританії має на увазі отримання наукових ступенів бакалавра (undergraduate) та магістра або доктора наук (postgraduate). Тривалість навчання для отримання ступеня бакалавра в Великобританії складає 3-4 роки, а для отримання ступеня магістра – 1-2 роки (в залежності від спеціальності).